دارنده دو نشان برنز کشتی آزاد جهان گفت: سیستم دفاعی بدنم بسیار ضعیف شده است و عفونت تمام بدنم را احاطه کرده است.

رضا یزدانی تاکید کرد: گلبول های سفید خونم دیگر همچون گذشته فعالیت نمی کنند و به گفته پزشکان سیستم دفاعی بدنم در حال نابودی است.

وی ادامه داد: در همین رابطه دکتر بیانی پزشک تیم گاز مازندران به من گفته است که برای بازسازی گلبول های سفید خونم باید از داروهای تزریقی گران قیمت استفاده کنم و امیدوارم با تزریق این داروها در آینده از نظر جسمانی در وضعیت بهتری قرار بگیرم.

عضو تیم ملی کشتی آزاد ایران در بازیهای المپیک ۲۰۰۸ پکن گفت: برای دیدار تیم گاز مازندران با تیم باشگاه فرهنگی - ورزشی عسگری محمدیان به دلیل عفونت خونی حتی یک جلسه هم تمرین نداشتم، اما خود تصمیم گرفتم در این دیدار به میدان بیایم .

یزدانی در مورد وزن بدنش گفت: وزن بدن من در حال حاضر ۹۲ کیلوگرم است و تحت هیچ شرایطی در وزن ۹۶ کیلوگرم کشتی نخواهم گرفت، من کشتی گیر وزن ۸۴ کیلوگرم هستم.

این کشتی گیر مازندرانی در خصوص نداشتن آمادگی لازم در رقابتهای لیگ کشتی آزاد ایران افزود: شکست در المپیک باعث تضعیف روحیه من شده بود.

یزدانی در خاتمه گفت: در کنار این مهم، بیماری که از آن رنج می برم باعث شده است که نتوانم تمرینات خود را به خوبی دنبال کنم ولی امیدوارم در دور برگشت رقابتهای لیگ عملکرد خوبی داشته باشم .