سرمربی تیم ملی كشتی آزاد گفت: دباغی و معصومی هیچ برنامه ای برای مبارزه برابر دلشاد منصوراف و دیوید موسل بز نداشتند.

غلامرضا محمدی اظهار داشت: یكی از مشكلات ما این است كه كشتی گیران ما با تفكر مبارزه نمی كنند. این مسئله در مسابقه اخیر دباغی و معصومی كاملا مشهود بود و آنها تاكتیك و هدف خاصی را دنبال نمی كردند. هر ۲ كشتی گیر به همان شكلی مبارزه كردند كه باب میل دلشاد منصوراف و دیوید موسل بز برای امتیاز گرفتن بود.

دارنده ۲ مدال نقره و ۲ برنز جهان افزود: معصومی باید به كشتی سرعت می داد، دباغی هم باید این كار را می كرد. چون منصوراف و موسل بز خود را خسته نكرده و منتظر فرصتی بودند كه از حریفان ایرانی خود امتیاز بگیرند. از ملی پوش المپیكی بیشتر از این انتظار می رود.

وی تاكید كرد: نمی خواهم از این وضع ابراز ناامیدی كنم، این واقعیت امروز كشتی است. فرصت زیادی در اختیار نداریم؛ اما باید برای حاكم كردن تفكر و اندیشه بر كشتی تلاش كنیم. فدراسیون كشتی تمام امكانات لازم را فراهم می كند؛ ولی این كشتی گیر است كه باید روی تشك با فكر مبارزه كرده و كشتی اش را مدیریت كند.

محمدی در مورد شكست میثم مصطفی جوكار دیگر المپیكی شركت كننده در هفته پنجم لیگ برتر، گفت: مشكل وی روحی و روانی است. همچنین در نحوه كشتی گرفتن و تاكتیك خود نیز مشكلاتی دارد.

سرمربی تیم ملی در خصوص رضا یزدانی كه در وزن ۹۶ كیلو تیم گاز را همراهی می كند، تصریح كرد: اولین مسئله ای كه باید در مورد یزدانی در نظر گرفت، سنگین شدن وزنش است. این كه او با توجه به مصلحت تیمی، در وزن ۹۶ كیلو برای گاز كشتی بگیرد هیچ ایرادی ندارد؛ اما اگر وزنش را كاهش دهد حتی در صورتی كه یك وزن بالاتر كشتی بگیرد، قابلیت بیشتری خواهد داشت. وزن بالای یزدانی از سرعت كشتی او كاسته است.