مسابقه تیم های صدرای زیرآب و گراد تهران، مصاف تیم هایی است كه با توجه به نتایج قبلی، در هفته پنجم لیگ به چیزی غیر از برد رضایت نمی دهند.

صدرا و گراد در هفته های سوم و چهارم لیگ برتر به ترتیب شكست را به تیم مدعی نفت تهران، قهرمان فصل گذشته مسابقات تحمیل كرده اند.

گراد پیش از این با در اختیار داشتن بهترین های كشتی و همچنین ۲ یار المپیكی و یك كشتی گیر خارجی یكی از پرمهره ترین تیم های رقابت ها محسوب می شد كه صدرا نیز برای جدال با این تیم خود را بیشتر تجهیز كرده است.

این تیم علاوه بر یك كشتی گیر ملی پوش، این هفته ۲ یار خارجی نیز در اختیار خواهد داشت.

قطعا جدال عباس دباغی و دلشاد منصوراف در وزن ۵۵ كیلو و همچنین دیوید موسل بز و فردین معصومی در وزن ۱۲۰ كیلو از كشتی های دیدنی این دوره از مسابقات لیگ برتر خواهد بود.

این مسابقه اولین دیدار هفته پنجم لیگ برتر است كه در ساعت ۳۰/۱۵ فردا (دوشنبه) در سالن هفت تیر برگزار می شود.

ارنج تیم گراد در این مسابقه را دلشاد منصوراف، علی اصغر سلیمانی یا مصطفی آخوندی، آرش ربیعی یا نصرا... فدایی،‌ صادق گودرزی یا شاهین كیانیان،‌ جمال میرزایی، سعید ابراهیمی یا مصطفی یونسی نیا و فردین معصومی تشكیل می دهند.

در مقابل در تركیب احتمالی صدرای زیرآب نیز عباس دباغی در ۵۵ كیلو، احمد امیریان در ۶۰ كیلو، سعید داداشپور یا مرتضی گودرزی در ۶۶ كیلو، مهدی صادق نژاد یا مرتضی رحمت زاده در ۷۴ كیلو،‌ وادی لالی یف در ۸۴ كیلو، كمیل قاسمی یا جعفر شمس در ۹۶ كیلو و دیوید موسل بز در ۱۲۰ كیلو دیده می شوند.