مربی تیم كشتی نفت تهران گفت: پیش بینی ما از مبارزه با تیم گراد نتیجه چهار بر سه؛ اما به سود تیم خودمان بود.

بهنام طیبی اظهار داشت: در دیدار با تیم گراد واقعا بدشانس بودیم. اگر حامد تاتاری كه مبارزه یك طرفه ای را برابر جمال میرزایی برگزار كرد در پایان كشتی نیز دستش از سوی داور بالا می رفت همان نتیجه ای به دست می آمد كه پیش بینی می كردیم. اختلاف ما با تیم پرمهره گراد هم فقط یك شكست بود كه به دلیل بدشانسی نتوانستیم آن را محقق كنیم.

وی تاكید كرد: شكست نفت برابر صدرا فقط یك اتفاق بود، قطعا این ۲ شكست را در دور برگشت جبران خواهیم كرد. قول می دهم كه همه شاهد تیم متحول شده نفت در مسابقات باقی مانده باشند. تیم ما حتما یكی از تیم های صعود كننده به مرحله نیمه نهایی خواهد بود.

مربی سابق تیم ملی كشتی در مورد عملكرد كشتی گیران خارجی تیمش خاطر نشان ساخت: گئورگی گوگچلیدزه و الكسی شیماروف با همه توان شان برابر سعید ابراهیمی و فردین معصومی قرار گرفتند. قطعا شیماروف در دور برگشت بیشتر با جو كشتی ایران آشنا شده و مبارزه های بهتری را ارائه خواهد كرد.

بهنام طیبی گفت: حاشیه های تیم نفت امسال بسیار از سال های گذشته است و ما تیم یكدست و باانگیزه ای در اختیار داریم. با توجه به این كه در هفته پنجم لیگ به استراحت خواهیم پرداخت خود را برای شركت در دور برگشت لیگ آماده می كنیم.