ملی پوش وزن ۷۴ كیلوی ایران در مسابقات جهانی ۲۰۰۳ نیویورك گفت: به دلیل عدم جذب كشتی گیران بومی، از تیم های تهرانی حاضر در لیگ برتر گله دارم.

هادی حبیبی اظهار داشت: وقتی تیمی از شهرستان ها برای شركت در لیگ برتر اعلام آمادگی می كند مربیان و مسئولان آن تیم، ابتدا با كشتی گیران بومی شهرستان خود قرارداد می بندند و بعد اگر جایی خالی ماند، آن را به نفرات خارج از استان اختصاص می دهند. نمونه آن، تیم های مازندرانی حاضر در لیگ هستند. حتی كشتی گیران درجه پنج و شش این استان نیز به عضویت پنج نماینده مازندران درآمده اند.

وی تاكید كرد: در تهران؛‌ اما چنین شرایطی وجود ندارد و تیم های تهرانی با وجود توانایی های كشتی گیران این استان،‌ تمایل زیادی به استفاده از كشتی گیران تهرانی نشان نمی دهند. این مسئله نیز یكی از دلائل افت كشتی پایتخت است.

حبیبی كه تیم صنایع و معادن همدان را در لیگ ۸۷ همراهی می كند، تصریح كرد: كشتی گیرانی مثل من زیاد هستند كه باید در سرمای زمستان، تمام خطرات حضور در جاده ها را به جان بخرند و برای حضور در لیگ، تیم های شهرهای دیگر را همراهی كنند. این یك ظلم به كشتی گیران تهران است. بسیاری از خوب های این استان هم از عقد قرارداد با تیم های لیگ برتری محروم شده اند.

نفر سوم آسیا در سال ۲۰۰۵ در مورد وضعیت جسمانی خود خاطر نشان ساخت: مدتی مصدوم بودم و به این دلیل نمی توانستم به خوبی تمرین كنم؛ اما نزدیك به ۲ ماه است كه خوب تمرین می كنم و این آمادگی را دارم كه هرگاه كادر فنی تیم همدان خواست برای این تیم روی تشك بروم.