از سوی فدراسیون كشتی، عزیز اطاعتی به عنوان داور اول مسابقه حساس تیم های تهرانی گراد و نفت انتخاب شد.

هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر كشتی آزاد فردا (دوشنبه) در استان های تهران، مازندران و همدان برگزار خواهد شد.

فدراسیون كشتی داوران و ناظران این رقابت‌ها را به این شرح معرفی كرد:

مسابقه تیم‌های صنایع و معادن استان همدان - KSB كلاردشت در ساعت ۱۷ در سالن ابن سینا همدان

داوران: ۱- اصغر رامبد ۲- احمد دامغانی‌نژاد (تهران) ۳- علی زارع‌شریف (اصفهان) ‌۴- حسین تقوی (تهران)

ناظر فدراسیون و نماینده كمیته لیگ و سرپرست مسابقات: رضا غلامی (تهران)

نماینده فدراسیون و رئیس هیئت كشتی استان همدان: جلال صابریون

مسابقه تیم‌های گراد – نفت تهران در ساعت ۳۰/۱۵ در سالن شهدای هفت تیر تهران

داوران: ۱- عزیز اطاعتی (تهران) ۲- محمد عادلپور (زنجان) ۳- سیدعلی گرمرودی (اردبیل) ۴- كیومرث مهری (كرمانشاه)

ناظر فدراسیون و نماینده كمیته لیگ و سرپرست مسابقات: نصرت ا... رووف لارودی (تهران)

نماینده فدراسیون و نایب رئیس هیئت كشتی استان تهران: ابوالفضل میرجعفری

مسابقه تیم‌های صدرا زیرآب - سیمان دورود ساعت ۱۷ در سالن مرحوم رنجبر صفری زیرآب

داوران: ۱- حجت‌ا... گودرزی (تهران) ‌۲- طاهر محمدعلی زنگنه ۳- اصغر محمدی (تهران) ۴- حمید امامی (خراسان رضوی)

ناظر فدراسیون و نماینده كمیته لیگ و سرپرست مسابقات: رحیم عظیمی (تهران)

نماینده فدراسیون و رئیس اداره تربیت بدنی زیرآب: فرشید قدیمی

مسابقه تیم‌های نیروی زمینی ارتش - گاز مازندران بعد از دیدار گراد و نفت در سالن هفت تیر تهران

داوران: ۱- قدرت‌ا... نهاوندیان (مازندران) ۲- عزیز اطاعتی (تهران) ۳- محمد عادل‌پور (زنجان) ۴- سیدعلی گرمرودی (اردبیل) ۵- رمضانعلی رمضان‌ نژاد (مازندران) ۶- كیومرث مهری (كرمانشاه)

ناظر فدراسیون و نماینده كمیته لیگ و سرپرست مسابقات: نصرت ا... رووف لارودی

نماینده فدراسیون و دبیر هیئت كشتی استان تهران:‌ حبیب‌ استحمامی

مسابقه تیم‌های عسگری محمدیان - راه‌آهن خراسان در ساعت ۱۷ در سالن سید رسول حسینی ساری

داوران: ‌۱- علی‌ اكبر طهماسبی ۲- عابد هاشمی نسب (تهران) ۳- سیدمحمد افتخاریان (كرج) ۴- نادر مرادی‌راد (تهران)

ناظر فدراسیون و نماینده كمیته لیگ و سرپرست مسابقات: عباس نمازیان (تهران)

نماینده فدراسیون و دبیر هیئت كشتی استان مازندران: غلامرضا نوری‌زاده