سرپرست تیم كشتی صدرای زیرآب مازندران گفت: كشتی گیران ما در آینده ای نزدیك جای ملی پوشان فعلی را در تیم ملی آزاد خواهند گرفت.

محبوب قبادیان با اشاره به پیروزی هفته گذشته تیمش برابر تیم نفت اظهار داشت: آنها فكر می كردند برابر صدرا حتما پیروز خواهند شد و هرگز فكر باخت را نمی كردند؛ اما ما بدون هیچ ادعایی، تیم خود را آماده شركت در لیگ كرده و جوانانی را به خدمت گرفتیم كه مدعی كسب دوبنده تیم ملی هستند. آنها در آینده جانشین ملی پوشان فعلی خواهند شد.

وی افزود: تیم صدرا روز به روز بهتر می شود و برای تقویت تیم هادی موسوی در ۱۲۰ كیلو، علیرضا آبروشن در ۸۴ كیلو و پرویز دیوارگر در ۶۶ كیلو را به تیم اضافه می كنیم.

قبادیان از حضور خارجی های تیمش در ایران در هفته پنجم لیگ خبر داد و تاكید كرد: با توجه به برگزاری جام بین المللی یاریگین، نتوانستیم از كشتی گیران روس استفاده كنیم. به همین دلیل با یوسف عبدالسلام‌اف نایب قهرمان وزن ۸۴ كیلوی المپیك ۲۰۰۸ از تاجیكستان و سلیم‌خان حسین‌اف ملی‌پوش وزن ۶۰ كیلوی آذربایجان قرارداد می بندیم. این ۲ كشتی گیر در هفته پنجم مسابقات لیگ، تیم صدرا را همراهی خواهند كرد.

سرپرست و مدیرعامل تیم صدرا كه تیمش این هفته برابر سیمان دورود قرار خواهد گرفت، گفت: ما در جام آذربایجان با كسب یك مدال نقره و چهار برنز به مقام سوم رسیدیم و این در حالی بود كه تیم تهران فقط ۲ مدال برنز كسب كرد. متاسفانه در این خصوص اطلاع رسانی خوبی صورت نگرفت و عملكرد تیم ما در سایه قرار گرفت.