هیچ وقت حاضر نشد تمریناتش را كنار بگذارد. حتی زمانی كه نتیجه آزمایش مثبت اعلام شد و ۲ سال از حضور در تمام مسابقه ها محروم شد. علیرضا غریبی كشتی گیری بود كه آن روزها هم دلسرد نشد بلكه سعی كرد با انجام تمرینات مستمر این بار با توان بالایی وارد رقابت ها شود اما بعد از اتمام محرومیتش و با بازگشت در مسابقه های قهرمان كشوری وقتی مسوولان پزشكی ورزشی از او تست گرفتند هیچ گاه فكر نمی كردند كه نتیجه او مثبت اعلام شود اكنون خودش می گوید مطمئنم كه اشتباه شده چون من از هیچ دارویی استفاده نكرده ام و الان به چیزی فكر نمی كنم جز تمرین.

● راستی چه كسی نتیجه تست را اعلام كرد

▪ نمی دانم فقط من از طریق رسانه ها و اخبار متوجه شدم و بعد از آن با مسوولان فدراسیون پزشكی صحبت كردم كه آنها هم گفتند تا پایان هفته باید صبر كرد تا نتیجه اعلام شود.

● به نظرت نتیجه چه می شود

▪ منفی است چون من هیچ دارویی استفاده نكردم.

● اگر مثبت بود

▪ من حق اعتراض دارم و حتما این كار را می كنم.

● الان شرایطت چگونه است

▪ خوشبختانه شرایط خوبی دارم و این روزها با حضور در اردو تمرینات خوبی را زیر نظر آقای بنا و سایر مربیان انجام می دهم و امیدوارم با شرایط خوبی راهی مسابقه های جام وهبی امره بشویم.

● از وضعیت اردو راضی هستید

▪ بله با بازگشت آقای بنا همه بچه ها انگیزه بالایی به دست آورده اند و همه با قدرت تمرین می كنند و این روزها در مرحله دوم اردو تمرینات استقامت و قدرتی را انجام می دهیم.