حساس ترین کشتی های دور رفت لیگ برتر فردا(دوشنبه) در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می شود.

دو تیم مدعی و پرمهره نفت تهران و گراد تهران در هفته چهارم لیگ برتر کشتی آزاد فردا(دوشنبه) برابر هم قرار می گیرند که مصاف کشتی گیران خارجی با چهره های شاخص ایرانی دیدنی خواهد بود.

حساس ترین مبارزه در وزن ۹۶ کیلوگرم برگزار می شود، جایی که سعید ابراهیمی نایب قهرمان سال ۲۰۰۷ جهان و ملی پوش ایران در المپیک، مقابل گئورگی گوگشلیدزه دارنده مدال های طلا و نقره جهان و نفر سوم المپیک پکن از گرجستان قرار می گیرد.

گوگشلیدزه که برای نفت کشتی می گیرد، در المپیک سعید ابراهیمی را شکست داد. او سابقه سه پیروزی مقابل علیرضا حیدری نیز دارد. اما، گراد تهران هم یک مهره خارجی در این مسابقه دارد. دلشاد منصوراف دارنده دو مدال طلای جهان از ازبکستان برای این تیم به میدان می آید و مصافی دیدنی با حسن رحیمی نایب قهرمان جوانان جهان در وزن ۵۵ کیلوگرم خواهد داشت. البته شاید منصوراف در یک وزن بالاتر نیز به میدان برود.

از جمله کشتی های دیدنی دیگر می توان به مبارزه فردین معصومی ملی پوش المپیکی ایرانی در وزن ۱۲۰ کیلوگرم از تیم گراد مقابل الکسی شماروف روس اشاره کرد. شماروف تقریبا نفر سوم تیم روسیه در سنگین وزن محسوب می شود که برابر نفر سوم سال ۲۰۰۶ جهان قرار می گیرد.

حضور چهره های شاخص دیگر مانند مهدی تقوی، صادق گودرزی، ایمان محمدیان و جمال میرزایی دیدار نفت و گراد را به یک دیدار جذاب تبدیل می کند.