سرمربی تیم كشتی نیروی زمینی ارتش گفت: امید جلالی بهار پدیده این فصل تیم ماست كه قطعا یكی از مدعیان كسب دوبنده تیم ملی نیز به شمار خواهد رفت.

ناصر ملكی اظهار داشت: ما هر هفته از كشتی گیران جوان و با انگیزه در تركیب خود استفاده خواهیم كرد تا بتوانیم همانند سال های گذشته پدیده هایی را به كشتی ایران معرفی كنیم. فكر می كنم امید جلالی بهار اولین پدیده ما باشد. او در هفته های دوم و سوم لیگ بدون آن كه پوئنی را از دست دهد برابر حریفان خود پیروز شد. پیروزی بر بابك نورزاد كه سابقه كسب مدال جهانی دارد نیز كار بزرگی بود كه این كشتی گیر انجام داد.

وی تصریح كرد: بعد از ۲ سال غیبت،‌ دوباره به كادر فنی تیم نیروی زمینی بازگشته ام. من از سال ۱۳۶۳ به عنوان مربی و سرمربی در این تیم حضور داشتم. این كشتی گیران فقط حمایت می خواهند تا از دوره سربازی خود بهترین استفاده را با حضور در لیگ كشتی ببرند.

ملكی كه تیمش در هفته سوم لیگ برابر تیم عسگری محمدیان به پیروزی رسید در مورد این مسابقه خاطر نشان ساخت: نام عسگری محمدیان با كشتی عجین شده است. او تیم خوبی در اختیار دارد كه نفراتش همانند تیم ما جوان و باانگیزه هستند. تیم عسگری قابل احترام است و كشتی گیرانش تا آخرین لحظات برای كسب پیروزی می جنگندند. به همین دلیل مبارزه نفسگیری بین ما برگزار شد كه در نهایت نیروی زمینی به پیروزی رسید.

سرمربی تیم نیروی زمینی،‌ هادی گوركانی را بهترین كشتی گیر تیمش در این مبارزه عنوان كرد و گفت: وقتی نتیجه تیمی سه بر سه مساوی شد ما به كسب پیروزی در وزن ۱۲۰ كیلو احتیاج داشتیم و بار روانی زیادی روی دوش گوركانی بود كه او توانست عسگری حاجی نیا را شكست داده و پیروزی را به تیم نیروی زمینی هدیه كند.