سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران اعلام کرد که در حکم دریافتی از رییس فدراسیون کشتی، تاریخ و زمان مشخصی برای اتمام همکاری اش با فدراسیون قید نشده است.

محمد بنا تاکید کرد: همکاری من با فدراسیون کشتی تا زمانی که من خود تمایل به این همکاری داشه باشم ادامه خواهد یافت.

وی ادامه داد: تنها در صورتیکه مسوولان فدراسیون من را به طور رسمی از کار برکنار کنند، آنگاه همکاری من با فدراسیون کشتی قطع خواهد شد.

نایب قهرمان جهان در خصوص عدم حضور کشتی گیران عنوان دار و المپیکی در اردوی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: این مهم با هماهنگی من صورت گرفته است و در زمان مقتضی این کشتی گیران در اردوی تیم ملی حضور پیدا خواهند کرد.

بنا در رابطه با بازتاب حضورش در تیم ملی کشتی فرنگی تاکید کرد: تمام کشتی گیران و مربیان از حضور من در تیم ملی کشتی فرنگی استقبال کرده اند چرا که همه می دانند هدف من تنها خدمت به این رشته ورزشی است.

بنا اضافه کرد: از دیروز که اردوی تیم ملی کشتی فرنگی آغاز شده است دیگر از خانه کشتی تهران خارج نخواهم شد و تمام وقت خود را صرف تیم خواهم کرد.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در خصوص همکاری خود با محمد دلیریان مدیر تیم های ملی کشتی فرنگی افزود: من و دلیریان دو حلقه پیوسته در کشتی فرنگی هستیم و تا زمانی که من هستم محمد دلیریان نیز بایددر کنار من باشد.

وی در خاتمه تصریح کرد: قصد داریم آنالیزورهای تیم ملی را به رقابت های مختلف بین المللی اعزام کنیم تا آنها گزارش های جامع و لازمی را از نحوه عملکرد کشتی گیران خارجی برای کادر فنی و کشتی گیران تهیه کنند.