رییس كمیته‌ی استعدادیابی فدراسیون كشتی گفت: هیچ كاری به صورت انفرادی به سرانجام نخواهد رسید.

منصور برزگر با اشاره به برگزاری نخستین اردوی استعدادیابی، اظهار كرد: حركت مقدماتی بسیار خوب انجام شد كه باید سالی دو، سه اردو برای این نونهالان داشت و آنها را در طول سال تحت نظر گرفت اما، اگر آنها به امان خدا رها شوند، یعنی كاری نكرده‌ایم.

وی ادامه داد: هیچ كاری به صورت فردی انجام نمی‌شود و به توجه ویژه فدراسیون، هیات‌ها و سازمان تربیت بدنی نیاز است. این موضوع كه این اقدامات چه زمانی جواب می‌دهند، بستگی به عملكرد ما دارد. اگر حمایت‌ها از همه جوانب صورت گیرد، این نفرات باید تا رده جوانان ساخته شوند و چهار، پنج سال دیگر یعنی در ۲۰ سالگی جواب دهند. در همین یك هفته كلی اشكال در فنون آنها دیده شد كه روی چند فن كار كردیم اما، ‌نیاز است تا كشتی‌گیران مداوم تحت نظر باشند.

برزگر در پایان گفت: زمانی كه حرف از مدال می‌شود، همه نگاه‌ها به كشتی است و اگر انتقاد می‌كنیم كه چرا كشتی مدال نمی‌گیرد، پس بهتر است گاهی توجهی هم به آن بشود نه اینكه حمایت‌ها از رشته‌ی دیگر باشد و از كشتی توقع داشته باشیم. اگر هم مسوولین سازمان تربیت بدنی خودشان نمی‌توانند بیایند، حداقل نماینده‌ای را تعیین كنند تا رابط سازمان و كشتی باشد. امیدوارم در این زمینه حمایت‌های لازم از كشتی صورت گیرد.