سرمربی گاز مازندران گفت: یزدانی كه كشتی‌گیران ۱۰۰ كیلویی را با یك دست مغلوب می‌كرد، با وجود ناآمادگی هم نباید شكست می خورد.

اسماعیل دنگسركی اظهار داشت: نمی خواهم پاسخ آنهایی كه می گویند نباید از یزدانی در یك مبارزه سنگین استفاده می كردیم را بدهم چون به این شكل وارد حاشیه خواهم شد. حرفم این است كه راه آهن یك حریف خوب بود؛ اما رضا یزدانی كه روزی حریفان صد كیلویی خود را با یك دست شكست می داد، باید برابر اباذر اسلامی شكست می خورد؟

وی تاكید كرد:‌ قبول دارم یزدانی از تمرین دور بود و چند ماه بعد از المپیك، دوباره روی تشك می رفت؛ اما با این وجود، شكست برای ما قابل قبول نبود.

دنگسركی با شایعه خواندن مشاجره سیدمراد محمدی و مهدی حاجی‌زاده بعد از دیدار با تیم راه آهن، تاكید كرد: هیچ گاه به خبرنگاران دروغ نمی گویم چون كشتی را دوست دارم. در این خصوص هم اعلام می‌كنم كه مشاجره ای بین كشتی گیرانم به وجود نیامده است. این را هم كتمان نمی كنم كه گاهی در یك خانواده نیز ممكن است اختلاف نظر كوچكی بین افراد ایجاد شود. تیم گاز هم یك خانواده است.

مربی تیم ملی كشتی با اشاره به روحیه خوب شاگردانش برای مقابله با تیم صنایع و معادن همدان و جبران شكست برابر راه آهن مشهد، خاطر نشان ساخت: به هر حال تیم های بزرگ و پرمهره گاهی دچار چنین اتفاق ناخوشایندی می شوند كه من آن را برای تیمم مفید می دانم. باید این اتفاق را به فال نیك بگیریم چون در ادامه راه سنگینی را پیش رو داریم. اجازه نمی دهم كسی در تیم گاز كم فروشی كند چون این كار، حامیان مالی را از سرمایه گذاری در كشتی فراری می دهند.

اسماعیل دنگسركی گفت: كشتی گیر باید همانند یك سرباز در اختیار تیم باشد. ما نفرات باتجربه ای را در اختیار داریم كه به آنها گوشزد كردیم انتظارات بسیار است و باید كشتی های بهتری را ارائه كنند. آنها خودشان نیز از نحوه مبارزه با تیم راه آهن پشیمان هستند. فیلم مبارزه ها را چندین بار تماشا كرده ایم تا دیگر اشتباهات مان را تكرار نكنیم.