مدیرعامل شركت توانیر گفت:بر اساس پیش بینی‌ها نیاز مصرف برق كشور در سال آینده ۴۲ هزار مگاوات خواهد بود.

به نقل از سایت خبری شركت توانیر، محمد بهزاد در مراسم تودیع و معارفه مدیران كل سابق و جدید روابط عمومی و بین الملل توانیر با اشاره به مطلب فوق اظهار امیدواری كرد، با تلاشهای مجموعه روابط عمومی توانیر تابستان آینده را نیز همچون گذشته افتخار آمیز پشت سر بگذاریم.

وی با اشاره به اینكه بر اساس پیش بینی‌ها نیاز مصرف برق كشور در سال آینده ۴۲ هزار مگاوات خواهد بود افزود: با بهره‌گیری از راهكارهای مدیریت مصرف برق امكان پر كردن فاصله نیاز مصرف و میزان تولید با اطلاع رسانی صحیح و به موقع و فرهنگ سازی در میان مردم امكان پذیر خواهد بود كه این مهم بر عهده روابط عمومی است و از این رو عملكرد روابط عمومی بسیار مهم تلقی می‌شود.

وی همچنین ضمن قدردانی از حدود یك دهه تلاش عباس خالدنژاد مدیر كل سابق روابط عمومی و بین الملل توانیر از بیژن قاسمی مدیر كل جدید در خواست كرد با بهره گیری از تجربه و دانش خود در زمینه روابط عمومی تلاش پیگیر و مستمری را در دستیابی به اهداف صنعت برق آغاز كند.

در این مراسم همچنین عباس خالدنژاد ضمن ارائه خلاصه عملكرد خود در قریب به ۳۰ سال در عرصه روابط عمومی حركت در جهت ایجاد رفاه و همدلی در صنعت‌برق، ارائه گزارش فعالیتهای كاركنان صنعت برق و ... را از وظایف و اهداف روابط عمومی عنوان كرد.

وی تاكید كرد: از آنجا كه صنعت برق، خدمتی راهبردی را به مردم ارائه می دهد و با تمام شئون زندگی آنها ارتباط مستقیم دارد این امر حساسیت كار روابط عمومی را دو چندان می كند.

خالدنژاد گفت: لازمه كار روابط عمومی عشق به كار است و روابط عمومی جای آزمون و خطا نیست و نمی توان در چارچوب وظایف اداری به اهداف این فعالیت پر استرس، خطیر و دقیق دست یافت.

در ادامه بیژن قاسمی مدیر كل جدید روابط عمومی و بین الملل توانیر گفت: موضوع فرهنگ‌سازی و افزایش آگاهی‌های عمومی در كل كشور از جمله اهداف مهم روابط‌عمومی است كه با برنامه‌ریزی و دقت بیشتری پیگیری خواهد شد.

وی همچنین تلاش در جهت نهادینه كردن مدیریت مصرف برق، اطلاع رسانی در زمینه خصوصی‌سازی نیروگاههای موجود و واگذاری آنها، جذب سرمایه گذاران جدید جهت احداث نیروگاهها به روشهای B.O.O و B.O.T و معرفی دستاوردها و توانمندی های صنعت برق و ..... را از جمله اهداف روابط عمومی توانیر در آینده عنوان كرد.

وی اظهار امیداواری كرد با بهره گیری از ظرفیت نیروی انسانی روابط‌عمومی و بین‌الملل توانیر ضمن تلاش جدی در پیگیری فعالیتهای قبلی كارهای جدیدی نیز در این عرصه آغاز شود.