دارنده شش مدال طلای كشتی جهان با رئیس فدراسیون كشتی دیدار كرد.

این دیدار روز گذشته صورت گرفت و عبدا... موحد كه بار دیگر از امریكا به ایران سفر كرده است، با حضور در فدراسیون كشتی با محمدرضا یزدانی خرم دیدار و گفت و گو كرد.

قهرمان المپیك ۱۹۶۸ مكزیكوسیتی كه پنج مدال طلای جهانی نیز در كارنامه دارد در سال های گذشته نیز در آستانه سالروز درگذشت جهان پهلوان غلامرضا تختی به ایران سفر كرده بود.

● پزشكان تیم ملی كشتی انتخاب شدند

با پیشنهاد رئیس كمیته پزشكی و موافقت فدراسیون كشتی، اعضای تیم پزشكی اردوهای تیم‌های ملی كشتی مشخص شدند.

ابراهیم رحیمی ‌فرد و تورج ملك‌محمدی از این پس پزشك اردوهای تیم ملی كشتی خواهند بود.

● داوران غایب باید ۲ هزار فرانك جریمه دهند

جریمه اعزام نشدن داوران كشتی به رقابت‌های بین‌المللی، ۲ هزار فرانك سوئیس تعیین شد.

از این پس اگر هر كشوری با بیش از ۳ كشتی‌گیر در یك تورنمنت بین‌المللی حضور پیدا كند حتما باید یك داور را به همراه داشته باشد در غیر اینصورت با جریمه سنگین فیلا روبرو می‌شود.

البته در صورتی كه براساس مقررات آن مسابقه حضور داوران بین‌المللی با درجه خاص لحاظ شده باشد كشورهای فاقد این فاكتور، از این قاعده مستثنی هستند.

پیش از این جریمه فیلا در این مورد ۵۰۰ فرانك سوئیس بود.

● جعبه سیاه جایگزین كیسه در كشتی شد

فدراسیون جهانی كشتی فیلا طی دستورالعملی به فدراسیون‌های بین‌المللی در سراسر دنیا اعلام كرد از این پس یك جعبه سیاه با ۴ گوی جایگزین كیسه با ۲ گوی می‌شود.

براساس دستورالعمل جدید فدراسیون جهانی كشتی فیلا از این پس اگر كشتی‌ به حالت كلینچ برسد به جای یك كیسه با دو گوی آبی و قرمز یك جعبه سیاه در ابعاد ۱۵? ۱۰ در نظر گرفته شده است كه ۲ گوی آبی و ۲ گوی قرمز در آن قرار دارد.