پیروزی برابر تیم صنایع و معادن همدان تنها راه بازگشت تیم گاز مازندران به كورس رقابت های لیگ برتر كشتی خواهد بود.

از سری رقابت های هفته سوم لیگ برتر كشتی آزاد، تیم های گاز و صنایع و معادن فردا (دوشنبه) در سالن سیدرسول حسینی ساری رودرروی هم قرار خواهند گرفت.

این در حالی است كه گازی ها در هفته گذشته شكست تلخی را برابر راه آهن مشهد تجربه كرده و برای آن كه مجددا به كورس رقابت بازگردند باید دیگر تیم مدعی گروه B‌ را با شكست مواجه سازند.

گاز در این مسابقه از یاسر خالپور یا حسین رنگرز در ۵۵ كیلو،‌ مسعود اسماعیل پور یا سیدمراد محمدی در ۶۰ كیلو،‌ مسعود واحدی در ۶۶ كیلو،‌ مجید محمدی یا اصغر بذری در ۷۴ كیلو، محمدباقر عالی در ۸۴ كیلو، یاسر قربانی در ۹۶ كیلو و هادی پورعلیجان یا اشكان ازلی فر در ۱۲۰ كیلو استفاده خواهند كرد.

شكست دور از انتظار رضا یزدانی و مهدی حاجی زاده در هفته گذشته باعث شده اسماعیل دنگسركی قصد استفاده از این نفرات را برابر همدانی ها نداشته باشد.

در مقابل تیم صنایع و معادن كه اصرار زیادی به ناشناخته ماندن تیمش تا آخرین لحظات دارد در ۵۵ كیلو از محمد احمدلو،‌ در ۶۰ كیلو از بیژن چنگیزی فر یا عباس بیگلربیگی،‌ در ۶۶ كیلو از سعید صالحی یا پیمان گل محمدی، در ۷۴ كیلو از میثم مصطفی جوكار یا هادی حبیبی،‌ در ۸۴ كیلو از فریدون قنبری،‌ در ۹۶ كیلو از عرفان امیری و در ۱۲۰ كیلو از سیدساجد جلالی استفاده خواهد كرد.

این تیم همدانی كه سال گذشته نایب قهرمانی رقابت های لیگ برتر را از آن خود كرده نیز برای تحمیل كردن شكستی دیگر به نماینده مازندران،‌ از ابزار لازم سود می برد.

این مبارزه حساس ترین و در عین حال زیباترین جدال این هفته مسابقات خواهد بود.