سرمربی تیم ملی كشتی فرنگی گفت: در حالی كه ملی‌پوشان از شرایط جسمانی خوبی سود نمی‌برند، علی محمدی در اردوی اول تیم ملی از همه آماده‌تر بود.

محمد بنا ظهار داشت: با وجودی كه بعد از گذشت نزدیك به چهار ماه از المپیك، كشتی گیران شرایط جسمی خوبی ندارند و از نظر روحی نیز وضعیت خوبی بر كشتی گیران حاكم نیست، محمدی در تمام آزمون ها بهتر از سایرین عمل كرد.

وی ادامه داد: امسال به همه نفرات خود امید داریم، چون اگر كار ما اصولی و شبانه روزی صورت بگیرد، همه كشتی گیران می توانند نتیجه بگیرند.

سرمربی تیم ملی با اشاره به تغییر برنامه تمرینی تیم در صورت عدم تغییر مقررات كشتی فرنگی خاطر نشان ساخت: این طور كه شنیده می شود تنها تغییری كه قرار است در قوانین صورت گیرد، برداشتن گوی توسط كشتی گیر به جای داور است. به همین دلیل دیگر نیاز نیست روی تغییر مقررات زوم كنیم. به این شكل برنامه تمرینی كه براساس تغییر قوانین تنظیم كرده بودیم نیز تغییر پیدا می كند.

نایب قهرمان سابق كشتی فرنگی جهان در رابطه با تشكیل اردوهای آماده سازی تاكید كرد: جام یادگار امام را پیش رو داریم. باید كار خود را از جایی آغاز می كردیم تا فرنگی كاران رفته رفته به آمادگی برسند، چون بعد از المپیك كشتی گیران تمرینی نداشتند.

محمد بنا تصریح كرد: در صورت موافقت فدراسیون كشتی، در پایان اردوی سوم تیم را به جام بین المللی وهبی امره اعزام خواهیم كرد. استخوان بندی اصلی این تیم را نفرات برتر مسابقات قهرمانی ایران تشكیل می دهند و فقط شاید دو تا سه كشتی گیر از بهترین های اردو را به این جمع اضافه كنیم. تا مسابقات انتخابی تیم ملی،‌ ملی پوش نداریم و همه برای تصاحب دوبنده تیم ملی بخت دارند.