مربی تیم ملی كشتی آزاد گفت: هفته دوم رقابت های لیگ برتر نشان داد كه المپیكی های كشتی با روزهای اوج خود فاصله زیادی دارند.

محسن كاوه اظهار داشت:‌ یكی از خوبی های هفته دوم مسابقات لیگ این بود كه المپیكی ها روی تشك حاضر شدند؛ اما از آمادگی خوبی برخوردار نبودند و كشتی های جالبی از سوی آنها ارائه نشد. المپیكی ها با روزهای اوج خود فاصله زیادی دارند و تمرین خوبی را پشت سر نگذاشته اند.

وی تاكید كرد: امروز با مشكل بزرگی مواجه هستیم كه آن هم مسائل روحی كشتی گیران بعد از المپیك است. ملی پوشان هنوز هم از ناكامی در المپیك ناراحت هستند و این مسئله تمرین آنها را نیز تحت تاثیر قرار داده است. با این حال لیگ می تواند كشتی گیران را رو به جلو سوق دهد.

كاوه با اشاره به شكست رضا یزدانی در رقابت های لیگ تصریح كرد: باید روی روحیه یزدانی كار كرد. ما این مسئله را مورد بررسی قرار خواهیم داد. البته فردین معصومی و سعید ابراهیمی كه برابر حریفان خود پیروز شدند نیز از آمادگی خوبی برخوردار نبودند. علاوه بر ملی پوشان،‌ نفراتی مثل تقی داداشی و حسن رحیمی در وضعیت آرمانی نبودند.

مربی تیم ملی گفت: با توجه به این كه رقابت های جام جهانی و تورنمنت بین المللی تختی را در اسفند ماه پیش رو داریم، باید كشتی گیران خیلی زود خود را به آمادگی مطلوب برسانند. آنها اگر می خواهند به عضویت تیم ملی درآیند باید از شرایط بهتری سود ببرند.