سرمربی تیم ملی كشتی آزاد ایران گفت: كشتی‌گیران تیم ملی برای جام جهانی را از دل لیگ انتخاب خواهیم كرد.

غلامرضا محمدی در حاشیه دیدار تیم‌های كشتی آزاد گاز مازندران و راه‌آهن خراسان در جمع خبرنگاران افزود: كادر فنی تیم ملی به دقت رقابت‌های لیگ برتر كشتی را زیر نظر دارد و بهترین‌ها را از دل این رقابت‌ها انتخاب خواهد كرد كه به همراه نفرات دیگر مد نظر كادر، به اردوی انتخابی تیم ملی دعوت خواهند شد.

وی ادامه داد: برای كسانی كه در لیگ حضور ندارند و از این دایره خارج شده‌اند هم روزهای ۱۷ و ۱۸ بهمن ماه سال جاری برای حضور در اردوی انتخابی رقابت‌های جهانی، مسابقات انتخابی گذاشته خواهد شد.

محمدی در پاسخ به سوال یكی از خبرنگاران كه این انتخابی هم مانند انتخابی‌های گذشته فرمالیته خواهد بود، گفت: هیچ انتخابی فرمالیته نبوده و نخواهد بود.

وی در خصوص شرایط رقابت‌های لیگ برتر كشتی گفت: تاكنون كه در رقابت‌های لیگ كشتی‌گیران به نام و قدرتمند ما در مقابل جوان‌ها شكست خورده‌اند كه از بابت شكست مدعیان ناراحت هستم اما از بابت موفقیت جوانترها خوشحالم و امیدوارم این اتفاق در نهایت به نفع تیم ملی باشد.

وی درمورد تركیب كادر فنی تیم ملی كشتی آزاد تصریح كرد: یك گزینه دیگر را برای اضافه شدن به كادر فنی تیم ملی به فدراسیون پیشنهاد داده‌ام.

سرمربی تیم كشتی آزاد ایران تاكید كرد: در ورزش هیچ‌گاه نمی‌توان قول داد كه چه اتفاقی خواهد افتاد اما، كادر فنی تیم ملی با تمام توان حتی از زندگی خود خواهند زد تا مردم ایران با موفقیت تیم ملی خوشحال شوند.