در گل كشتی‌های هفته دوم لیگ كشتی آزاد، راه‌آهن خراسان در مشهد مهمان سرشناس خود، گاز مازندران را با برتری كامل شكست داد تا در قواره قهرمانی ظاهر شده باشد.

شاگردان امیر توكلیان در راه‌آهن كه با وجود سرمایه‌گذاری چندساله هنوز دستشان به جام قهرمانی نرسیده است مقابل گاز، كوبنده ظاهر شدند تا با كسب پیروزی ارزشمند ۶ بر یك و نشستن در صدر جدول گروه دوم، خیالشان را از بابت حضور در مرحله نیمه‌نهایی راحت كرده باشند.

مهرداد حدادی، علی خالق‌زاده، آلن دودایف، جعفر قاسمی، اسماعیل نجاتیان و اباذر اسلامی ۶ پیروزی تیم راه‌آهن را رقم زدند. جالب آن كه تنها پیروزی تیم گاز مازندران را یك كرمانشاهی به نام اشكان ازلی‌فر رقم زد كه موفق شد حمید سیفی را در سنگین وزن شكست دهد. در این دیدار مراد محمدی حاضر به مبارزه با آلن دودایف روس نشد و كشتی حاجی‌زاده با نجاتیان در ۸۴ كیلو نیز با جنجال همراه بود.

در دیگر دیدار گروه دوم، تیم KSB كلاردشت ۴ بر ۳ موسسه عسگری محمدیان را شكست داد و صنایع و معادن همدان با همین نتیجه از سد نیروی زمینی گذشت. در گروه اول تیم مدعی گراد ۵ بر ۲ سیمان دورود را برد و نفت تهران ۷ بر صفر آزادگان بابل را از پیش رو برداشت.