رئیس هیئت كشتی شهرستان دورود گفت: با وجود جایگاهی كه در كشتی لرستان داریم؛ اما سهمی در ساخت و سازهای اخیر نداشته‌ایم.

عباس مرزبان اظهار داشت: مبارزه هفته اول خود برابر نفت تهران را در سالن ۲ هزار نفری شهید صیاد شیرازی برگزار كردیم كه با كمبود جا برای خیل عظیم تماشاگران مواجه شدیم. در هفته دوم مسابقه خود را در سالن شهید درویشی چغابدار دورود برگزار كردیم كه سالنی پنج هزار نفری است. با وجود این همه علاقمند و كشتی گیران خوبی كه در اختیار داریم، از وجود یك سالن با گنجایش كافی بی بهره هستیم.

مدیر تیم سیمان دورود افزود: با شرایطی كه داریم، مجبور هستیم برای دیدارهای تیممان تبلیغ نكنیم تا با توجه به محدودیت جا، تماشاگرانمان افزایش پیدا نكنند.

وی تاكید كرد: اگر كشتی مازندران پیشرفت می كند، به این دلیل است كه هر كدام از شهرستان های آن از امكانات خوبی برخوردار است؛ اما در دورود سهمی در ساخت و سازهای سال های اخیر نداشته ایم. با وجود حضور كارخانه های سیمان، داماش،‌ صنایع و شركت راه آهن در دورود، كشتی حامیان زیادی ندارد. این در حالی است كه كارخانه ای چون داماش هزینه زیادی را صرف فوتبال می كند كه نتیجه چندانی نیز برایش به همراه ندارد.

مرزبان خاطر نشان ساخت: در المپیاد ایرانیان چهار مدال كسب كردیم. در جام بین المللی دانكلوف كه با حضور ۲۲ كشور در بلغارستان برگزار می شد نیز به مقام سوم دست پیدا كردیم؛ اما امكاناتمان صفر است.