رقابت‌های لیگ برتر كشتی آزاد خیلی زود و در دومین هفته اوج می‌گیرد. بعدازظهر امروز نبرد مدعیان اصلی قهرمانی یعنی راه‌آهن خراسان و گاز مازندران در مشهد، نوید یك مسابقه حساس و جذاب را برای تماشاگران مشتاق خراسانی و مازنی می‌دهد.

این ۲ مدعی گروه B كه هفته اول را با پیروزی قاطع و بی‌دردسر مقابل نیروی زمینی تهران و KSB كلاردشت پشت سر گذاشتند، با پیروزی در رقابت امروز می‌توانند گام بلندی برای تثبیت درصدر جدول بردارند.

امیر توكلیان مربی راه‌آهن و اسماعیل رنگسركی مربی گاز مازندران، تمامی چهره‌های شاخص و نامدار را برای حضور در این مسابقه فراخوانده‌اند. در این مسابقه حساس بسیاری از مدعیان كشتی كشور در اوزان مختلف رودرروی هم قرار می‌گیرند.

ضمن آن كه آلن دودایف قهرمان سال ۲۰۰۵ جهان از روسیه به عنوان نخستین كشتی‌گیر خارجی در قالب تیم میزبان روی تشك می‌آید. راه‌آهنی‌ها علاوه بر این روسی ، از نفرات نام‌آشنایی چون حمید سیفی ، مهرداد حدادی ، هادی حاجیان، اسماعیل نجاتیان و اباذر اسلامی استفاده خواهند كرد.

اما در نقطه مقابل تیم گاز مازندران نیز جمعی از بهترین‌های استان همچون مراد محمدی، رضا یزدانی، مهدی حاجی‌زاده، تقی داداشی، اصغر بذری، یاسر خالپور، مسعود واحدی، حسن طهماسبی، یاسر قربانی و هادی پورعلیجان را در اختیار دارد كه گزینش ۷ چهره برتر از این جمع برای اسماعیل رنگسركی تركیب پرامید و كارسازی را نوید می‌دهد.

در تهران و سالن شهدای هفتم تیر، تیم نفت تهران با بهره‌گیری از نامدارانی چون حسن رحیمی، محسن آقاجانی ، مهدی تقوی، ایمان محمدیان، حامد تاتاری و امیدگل‌ محمدزاده از مهمان مازنی خود آزادگان بابل پذیرایی می‌كند.

تیم سیمان دورود كه اولین سال حضورش در لیگ برتر را تجربه می‌كند، امروز در خانه میزبان تیم گراد تهران خواهد بود؛ گراد كه در هفته اول استراحت داشت، امروز با استفاده از چهره‌های مطرح و ۲ ملی‌پوش المپیكی خود (سعید ابراهیمی و فردین معصومی)‌ در دورود صف‌آرایی می‌كند.

همچنین امروز تیم‌های صنایع و معادن همدان و نیروی زمینی ارتش در همدان و باشگاه فرهنگی ورزشی عسكری محمدیان و KSB كلاردشت در چالوس باهم مصاف خواهند داد.