هفته دوم لیگ برتر كشتی آزاد در شهرهای تهران،‌دورود،‌مشهد،‌همدان و كلا‌ردشت برگزار می‌شود.

امروز هفته دوم لیگ برتر كشتی آزاد ایران برگزاری ۵ دیدار را پیش رو دارد.

در گروه ‌A و در سالن كشتی باشگاه پاس تیم نفت تهران قهرمان دوره گذشته لیگ برتر میزبان تیم آزادگان بابل است. نفت و ستاره‌هایش مدعی شماره یك قهرمانی لیگ برتر به حساب می‌آیند و آن‌ها میزبان تیم تازه واد آزادگان بابل هستند كه شایعه‌های وجودمشكلا‌ت مالی در حاشیه این تیم گاه و بی گاه زمزمه‌های كناره گیری احتمالی را به گوش می‌رساند،‌شایعه‌هایی كه قرار است امروز با حضور روی تشك مسابقات به صورت عملی تكذیب شود!

دیگر دیدار گروه ‌A در دورود لرستان برگزار می‌شود. جایی كه تیم سیمان این شهر میزبان تیم تحت هدایت مجید خدایی گراد تهران است. دورود تازه وارد به لیگ برتر هفته اول را با شكستی سخت مقابل نفتی‌ها پشت سر گذاشته و گراد پس از استراحت در اولین هفته به دورود می‌رود. خدایی و شاگردانش برای پیروزی در هفته دوم شانس بیشتری دارد.

در گروه ‌B حساس ترین دیدار در مشهد برگزار می‌شود جایی كه راه آهن خراسان میزبان گاز مازندران است.راه آهن و گاز دو تیم قدرتمند گروه ‌B در حالی رو به روی هم قرار می‌گیرند كه هفته اول را با پیروزی مقابل حریفان پشت سر گذاشته اند. در شهر همدان نیز تیم صنایع و معادن این شهر،‌میزبان تیم كم ادعا اما همیشه حاضر نیروی زمینی ارتش است. همدانی‌ها با تكیه بر ستاره تیمشان كار دشواری برابر مهمان ندارند.

دو ما زندرانی دیگر گروه ‌B در كلا‌ردشت با یكدیگر رو به رو می‌شوند. تیم ‌KBS كلا‌ردشت در حالی میزبان تیم باشگاه فرهنگی، ‌ورزشی عسگری محمدیان است كه هر دو تیم شكست در هفته اول لیگ را در كارنامه دارند و برای اولین پیروزی، تشنه به نظر می‌رسند.