سرمربی تیم ملی كشتی آزاد نوجوانان گفت:‌ كارنامه ۳۰ ساله ام در كشتی كاملا مشخص است و تابع هر تصمیمی از سوی فدراسیون در مورد نحوه همكاری خواهم بود.

قدیر نخودچی اظهار داشت: همیشه مطیع تصمیمات فدراسیون كشتی هستم. سه سال است كه به عنوان مدیر و سرمربی تیم نوجوانان با فدراسیون همكاری می كنم و عملكردم نیز كاملا عیان است. اگر دیدگاه فدراسیون بر ادامه همكاری باشد، همچنان كارم را ادامه می دهم در غیر این صورت نیز اعتراضی به عدم همكاری ندارم.

وی افزود: هدف من خدمت است و به دنبال پست و مقام نیستم. اگر صلاح دانستند از فرد دیگری در تیم نوجوانان استفاده كنند من هم استراحت خواهم كرد.

نخودچی با اشاره به هماهنگی اش با سرمربی تیم ملی بزرگسالان، تصریح كرد: زمانی كه سرمربیگری تیم ملی نوجوانان به غلامرضا محمدی سپرده شد، با وی مدتی همكار بودم. از نظر دیدگاه خیلی نزدیك به هم هستیم و چیزهای زیادی نیز از او یاد گرفتم. امیدوارم در مسئولیت جدیدش نیز موفق عمل كند.

سرمربی تیم ملی نوجوانان در مورد برنامه های تیمش خاطر نشان ساخت: برنامه اردوها را تنظیم كرده ام؛ اما هنوز برای فدراسیون ارسال نكرده ام. امتحانات مدارس تا ۲۷ دی ماه به پایان خواهد رسید و تلاش می كنیم از ابتدای بهمن اردو را آغاز كنیم. اردیبهشت ماه سال آینده در جام پیروزی تركیه حضور پیدا می كنیم و بعد از آن نفرات مان را در جام روز جهانی كودك محك می زنیم.