سرمربی تیم كشتی گراد تهران گفت: مبارزات لیگ برتر خیلی حساس خواهد بود؛ اما باید از گروه خود به مرحله نیمه نهایی صعود كنیم.

مجید خدایی با اشاره به همگروهی با تیم های نفت، صدرا، سیمان و آزادگان در گروه تیم گراد اظهار داشت: همه تیم ها برای صعود از گروه خود تلاش می‌كنند. در هفته اول استراحت كردیم تا روز دوشنبه هفته آینده در دورود به مصاف تیم سیمان برویم. گراد با حمایت مدیرعامل سعی كرده تا تیم آماده ای را در لیگ شركت دهد تا نتایج خوبی به دست آوریم. چند تن از اعضای تیم جوانان در سال گذشته را جذب كرده ایم تا از امر پشتوانه سازی نیز غافل نباشیم.

وی در مورد استفاده از كشتی گیران خارجی عنوان كرد: با آدام باتیروف و دلشاد منصوراف به صورت برد و باختی قرارداد خواهیم بست تا در ازای هر مبارزه به آنها پول بدهیم. در هفته دوم لیگ نیازی به استفاده از این نفرات نیست و با یاران داخلی خود به مصاف تیم سیمان دورود می رویم. هرگاه شرایط ایجاب كند، باتیروف و منصوراف به ایران خواهند آمد.

سرمربی تیم جوانان در مورد برنامه های این تیم، گفت: برنامه برگزاری اردوها و زمان برپایی مسابقات انتخابی را به فدراسیون ارائه كرده ام تا در صورت تایید آن، برنامه‌ها را اجرا كنیم. سعی داریم پیش از پایان سال ۸۷، مسابقات انتخابی تیم ملی را برگزار كنیم.