در این جلسه كه با حضور محمدعلی صنعتكاران نائب رئیس و مدیر تیم های ملی، عارف ربطی دبیر فدراسیون، غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی كشتی آزاد بزرگسالان و محسن كاوه مربی تیم ملی و تورج لارودی رئیس كمیته لیگ برگزار شد در مورد برنامه های تیم ملی كشتی آزاد تا زمان برگزاری رقابت های جام جهانی و جام تختی بحث و تبادل نظر شد.

غلامرضا محمدی در مورد تصمیمات گرفته شده در این نشست گفت: من همواره بر كار گروهی و تفكر جمعی اعتقاد خاصی دارم بنابراین جلسه بسیار خوبی برگزار شد و مقرر شد نماینده كادر فنی در كلیه مسابقات لیگ برتر حضور فعالی داشته باشد و گزارش خود را در این مورد ارائه دهد. لیگ ملاك ما برای دعوت نفرات به اردوی تیم ملی است و به همین دلیل این موضوع باعث ارتقاء سطح كیفی این رقابت ها خواهد شد.

سرمربی تیم ملی در ادامه گفت: فكر می كنم لیگ كشتی تا نیمه اول بهمن ماه ادامه داشته باشد و پس از آن اردوی تیم ملی برای حضور در رقابت های جام جهانی كشتی آزاد و جام تختی برگزار خواهد شد. محمدی همچنین گفت: نفرات حاضر در المپیك ۲۰۰۸ پكن، اعضای تیم ملی كشتی آزاد جوانان، نفرات اول و دوم رقابت های قهرمانی كشور در سال ۸۷ و برخی از نفرات منتخب رقابت های لیگ با تصمیم كادر فنی به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد. نفراتی كه خارج از لیست هستند می بایست در رقابت های انتخابی جام تختی و جام جهانی كه روزهای ۱۷ و ۱۸ بهمن برگزار می شود شركت كنند و كادرفنی براساس عملكرد آنها در هر وزن نفراتی را به اردو دعوت خواهد كرد.

وی تأكید كرد: كادرفنی بر اساس عملكرد كشتی گیران، نفرات حاضر در رقابت های جام جهانی و جام تختی را انتخاب خواهد كرد و با توجه به اینكه این رقابت ها به فاصله بسیار كمی از هم برگزار می شود احتمالا با ۲ تیم مجزا در این مسابقات شركت می كنیم.سرمربی تیم ملی در پایان گفت: تمام این تصمیمات با تفكر جمعی اتخاذ شده و امیدوارم منجر به موفقیت كشتی ایران در رقابت های جام جهانی كشتی آزاد شود.