سرمربی تیم ملی كشتی آزاد در مسابقات جهانی ۲۰۰۲ تهران گفت: با توجه به وضعیت فعلی كشتی،‌ باید به غلامرضا محمدی تا بازی های المپیك ۲۰۱۲ فرصت داد.

محمد حسن محبی اظهار داشت: انتخاب محمدی برای سرمربیگری تیم ملی آزاد بسیار خوب بود. او مربی خوب و جوانی است كه در عین حال از تجربه لازم سود می برد.

وی ادامه داد: محمدی پیش از این نیز این مسئولیت را بر عهده داشته و باید به موفقیت او امیدوار بود. حالا كه فدراسیون كشتی به محمدی اعتماد كرده است، باید به او تا المپیك فرصت داد.

سرمربی سابق تیم ملی تاكید كرد: با وجود ناكامی در المپیك باید بگویم كشتی ما همیشه پشتوانه دارد. حتی اگر یك سال در مسابقات ناموفق باشیم در سال بعد می توانیم نتیجه را جبران كنیم، چون كشتی ما ریشه دارد. امیدوارم غلام محمدی بتواند تیم ملی را باز هم در جایگاهی كه استحقاقش را دارد قرار دهد.

مربی كرمانشاهی كشتی آزاد خاطر نشان ساخت: انتخاب محمدی بهترین انتخابی بود كه از سوی محمدرضا یزدانی خرم صورت گرفت. پیش از این عده ای كه همیشه گوش به فرمان فدراسیون بودند انتخاب می شدند.

محمدحسن محبی در مورد همكاری اش با هیئت كشتی كرمانشاه تصریح كرد: با توجه به گرفتاری هایی كه دارم، فقط می توانم در سالن تربیت بدنی كرمانشاه تمرین دهم.