تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «دیدار» به كارگردانی «سید جواد هاشمی» روزهای پایانی خود را سپری می‌كند.

مجموعه تلویزیونی «دیدار» كه به نویسندگی و كارگردانی «سیدجواد هاشمی» از روز شنبه بیست و دوم تیرماه كلید خورد، مراحل پایانی تصویربرداری خود را سپری می‌كند. این مجموعه ده قسمتی كه با موضوع اجتماعی است به سفارش سازمان بسیج دانش آموزی ساخته شده و آبان ماه از شبكه سوم سیما پخش خواهد شد.

بنابر این گزارش، سیدجواد هاشمی كه به عنوان بازیگر نیز در این سریال حضور دارد، در خصوص این مجموعه گفت: این پروژه از روزهای پایانی تیرماه گذشته در شهرك غرب و با لوكیشن منزل «محمود» كار خود را آغاز كرد و تا به امروز تقریبا می‌توان گفت كه ۷۵ درصد كار را پشت سر گذاشته‌ایم و رفته رفته به روزهای آخر تصویربرداری نزدیك می‌شویم.

وی ادامه داد: در حال حاضر نیز در مدرسه‌ای واقع در محله فرحزاد تهران مشغول به ادامه كار هستیم و با این روندی كه پیش گرفته‌ایم ممكن است تا دو روز آینده تصویربرداری در این لوكیشن‌ها مربوطه به پایان برسد و پس از آن به سراغ مراحل بعدی برویم.

این بازیگر عرصه سینما، تئاتر و تلویزیون اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌هایی كه صورت گرفته، امیدوارم بتوانیم طی ۱۰ روز آینده ضبط و تصویربرداری پروژه را به پایان ببریم و آن‌را آماده پخش كنیم.

وی یادآور شد: این كار طی هماهنگی‌های به عمل آمده قرار است كه از هشتم آبان ماه بصورت هفتگی و در قالب ۱۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای از شبكه سوم سیما پخش شود.در لوكیشن مدرسه ای كه در حال حاضر در آن قرار داریم، كار مهران رجبی، عزت الله رمضانی‌فر و همچنین اكثر بازیگران نوجوان این مجموعه به پایان خواهد رسید و سایر هنرمندان این مجموعه به فراخور، از این پروژه جدا خواهند شد.

وی درباره بازیگرانی كه در این مجموعه حضور دارند گفت: در این پروژه هنرمندانی چون نسرین مقانلو، مهران رجبی، غلامحسین لطفی، ارژنگ امیرفضلی، علی صالحی، سولماز آقمقانی، آتش تقی پور، عزت الله رمضانی‌فر، ابوالفضل همراه، احمد ایران‌دوست، محمدعلی كیانی و مجید اكبری به ایفای نقش پرداخته‌اند و بازیگران نوجوان این سریال مهدی عطاران رضایی، محمدرضا زاد سرور، سوگند قلی‌زاده، محمد اسماعیلی و سینا احمدی نشاط هستند.

در خلاصه داستان این سریال آمده است:حمید، نوجوان سیزده ساله‌ای است كه از روی كنجكاوی در زیرزمین خانه لباس خون آلودی كه جای گلوله دارد را پیدا می كند. حس كنجكاوی او در یافتن این پیراهن سرآغاز اتفاقات و ماجراهای تازه‌ای می‌شود كه ...

سایر عوامل این سریال عبارتند از: تهیه كننده، نویسنده و كارگردان: سیدجواد هاشمی، مجری طرح و مدیرتولید: محمود محمد طائمه، مدیر برنامه‌ریز و طراح صحنه و لباس: سیامك كاشف آذر، دستیار اول كارگردان: شاهین صمدپور، دستیار دوم كارگردان: یوسف طاهریان، مدیر مالی: عباس دلدار، مدیر روابط عمومی:مجید بهره‌مند، منشی صحنه: محبوبه نظری، مدیر تصویربرداری: علی ملكی، دستیاران تصویر: فرشید گودرزی، ابوالقاسم بزرگی، محمود اسكندری، مهدی آقاملك، طراح گریم: علی خورشید، مجریان گریم: آرام تمدن، مسعود رئیس السادات، مهدی قاسم زاده، صدابردار: حمید دژاكام، دستیار صدا: محمد كیان ارثی، دستیاران صحنه و لباس: سوفیا شكری، محسن شهسواری، یاسمن شاه حسینی، آرش طراوتی، مدیرتداركات: فؤاد بوربور، دستیار تداركات: مجتبی زندیه، خدمات: حسین پیرهادی، حمل و نقل:سعید نورافكن، محمود خیری، محمد سعید كبیری، عیسی ندیمی، حسین سمیاری و محمد عسگری