قائم مقام سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران خبر داد: در جشنواره هنرهای تجسمی شهر استعدادهای زیادی را در زمینه هنرهای تجسمی شناسایی كرده‌ایم و امیدواریم این تجربه در آینده نزدیك به المپیاد هنری شهر تهران تبدیل شود.

به نقل از اداره كل روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مجید سرسنگی قائم مقام سازمان روز گذشته در آیین پایانی نخستین جشنواره هنرهای تجسمی شهر در موزه هنرهای دینی امام علی(ع) ضمن اعلام این مطلب گفت: تصمیم داریم تجربه موفق این جشنواره را در سایر شاخه‌های هنری هم از قبیل: تئاتر، سینما، موسیقی، ادبیات و ... تعمیم دهیم، چون اعتقاد داریم اگر بتوانیم هنر را در سطح شهر تهران گسترش دهیم بسیاری از آسیب‌های اجتماعی از بین خواهد رفت.

سرسنگی ضمن اشاره به اینكه امروز نمی‌شود مدیریت شهری را بدون توسل به فرهنگ و هنر تصور كرد اظهار داشت: این واقعیت را هر چه زودتر بپذیریم مسیر توسعه پایدار در كلان‌شهر تهران و سایر شهرهای كشور سرعت بیشتری می‌یابد.

وی در پایان گفت: از ابتدای سال جاری تا این لحظه با تلاش همكارانم ۳۵ درصد رشد در برنامه‌ها داشته‌ایم و فكر می‌كنم این میزان تا پایان سال هم بدون كاهش در همین حد ادامه خواهد داشت.