موزه هنرهای معاصر فلسطین، در ادامه نمایشگاه‌های دوره‌ای و استانی خود، ۳ نمایشگاه در ۳ استان دیگر از كشورمان برگزار می‌كند؛ نمایشگاه «آن ۳۳ روز» در اراك، «منتخب پوستر جهان اسلام» در گیلان، و «نمایشگاه عكس زن و مقاومت» در اصفهان.

به نقل از روابط عمومی موزه هنرهای معاصر فلسطین وابسته به موسسه فرهنگی هنری صبا، این موزه در ادامه برپایی نمایشگاه‌های خود در شهرها و نقاط مختلف كشورمان به منظور ایجاد فرصت و زمینه ارتباط علاقه‌مندان هنر در سراسر ایران با دوسالانه‌ها، جشنواره‌ها و كارگاه‌های هنری و تمركز‌زدایی از فعالیت‌های هنری ۳ نمایشگاه دیگر را در ۳ استان دیگر برگزار می‌كند.

نمایشگاه «آن ۳۳ روز» شامل روایت عكاسان ایرانی از حماسه مقاومت لبنان از تاریخ ۱۶ تا ۲۵ مرداد، در استان مركزی _ شهر اراك، «نمایشگاه آثار منتخب دو سالانه پوستر جهان اسلام» با موضوع فلسطین، از ۲۶ تا ۳۱ مرداد در استان گیلان و «نمایشگاه عكس زن و مقاومت» شامل دهها عكس برگزیده از حضور زنان ایرانی در عرصه دفاع مقدس از ۱۶ مرداد به مدت ۱۰ روز، در شهر رضا _ اصفهان برگزار می‌شود.

برپایی این نمایشگاه‌ها با همكاری مشترك موزه فلسطین و اداره كل ارشاد این ۳ استان صورت می‌گیرد.

موزه هنرهای معاصر فلسطین همچنین از ۱۶ مرداد در تهران، شاهد گشایش نمایشگاه «مشق ایثار»، شامل ۱۰۰ اثر، خط _ نقاشی از ۲ هنرمند، همزمان با روز جانباز خواهد بود.