مجید سرسنگی گفت: تمركز اصلی برنامه‌های سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران در سال ۸۷ بر سی‌امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است.

مجید سرسنگی،قائم‌مقام سازمان فرهنگی و هنری شهرداری درباره برنامه‌های امسال سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران گفت: سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران امسال رویكرد جدیدی را دنبال می‌كند و تمركز اصلی برنامه‌های فرهنگی و هنری این سازمان بر اساس سی‌امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خواهد بود.

به گفته وی این برنامه‌ها در حوزه‌های فرهنگی و هنری ، موسیقی، تئاتر، سینما و تجسمی را شامل می‌شود.

وی ادامه داد: علاوه بر این، امسال در تنظیم برنامه‌ها سعی كرده‌ایم كه رویكرد شهری را داشته باشیم و وظیفه اصلی كه در معاونت اجتماعی و سازمان وجود دارد و آن توجه به مدیریت شهری است را دنبال خواهیم كرد.

سرسنگی یادآور شد:در برنامه‌ریزی‌های امسال سعی شده كه در اجرا و برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری تمركززدایی صورت گیرد و بیشتر فعالیت‌ها را به فرهنگسراها و مناطق سوق دهیم.

وی همچنین از افزایش ساعات كاری در خانه‌های فرهنگ و فرهنگسراها خبر داد و گفت: ساعات كار فرهنگسراها را تا ۲۱ افزایش داده‌ایم و فرهنگسراها در روزهای جمعه نیز آماده سرویس‌دهی به مردم خواهند بود چرا كه در گذشته ساعات كاری فرهنگسراها نیز مانند ساعات كار مردم بود و هنگام فراغت مردم از كار، فرهنگسراها نیز تعطیل بودند.

سرسنگی تصریح كرد:حجم برنامه‌های هنری و فرهنگی امسال نیز نسبت به سال گذشته افزایش می‌یابد و برنامه‌ها در چهار سطح محله و منطقه‌ای، شهر تهران، ملی و بین‌المللی برگزار خواهد شد.