تا ساعاتی دیگر آثار هنرمندان ایرانی از جماه محمد احصایی و پرویز تناولی در حراج بزرگ ساتبی در لندن حراج می‌شود.

آثار۲۰ هنرمند ایرانی امروز بعد ازظهر ساعت ۳۰/۱۵ در بخش حراج آثار هنر مدرن و معاصر خاورمیانه در خیابان نیوباند لندن به فروش می‌رسد.

در كنار آثاری از هنرمندان ایرانی، آثاری از هنرمندان سراسر خاورمیانه نیز در بخش‌های مختلفی چون عكس و هنرهای رسانه‌ای به حراج گذاشته می‌شود.

گران‌قیمت‌ترین اثر هنری ایران در این حراجی به "محمد احصایی" تعلق دارد كه با قیمت پایه ۴۰ هزار تا ۶۰ هزار پوند قیمت‌گذاری شده است.

مجسمه "هیچ" پرویز تناولی نیز با قیمت پایه ۳۰ هزار تا ۵۰ هزار پوند در جایگاه دوم گران‌ترین اثر ایرانی و حسین زنده‌رودی نیز با اثری به قیمت پایه ۱۵ هزار تا ۲۰ هزار پوند در ردیف سوم قیمت فروش آثار هنری ایران درحراج ساتبی قرار دارد.

آثار دیگر هنرمندان ایرانی با قیمت‌هایی از ۳ هزار تا ۱۸ هزار پوند در رده‌های بعدی فروش قرار دارند.

"رؤیایی درتهران" اثر فرهاد مشیری به قیمت ۱۲ هزار تا ۱۸ هزار پوند،اثری از مسعود عربشاهی به قیمت ۱۰ هزار تا ۱۵ هزار پوند،

عكسی از عباس كیارستمی‌ از مجموعه عكس "برف" او نیز با قیمت پایه ۸ هزار تا ۱۲ هزار پوند،اثر گلناز فتحی به قیمت ۸ هزار تا ۱۲ هزار پوند، اثر منیر فرمان فرماییان با قیمت ۱۰ هزار تا ۱۲ هزار پوند،اثر نیكی نجومی نیز با قیمت ۷ هزار تا ۱۰ هزار پوند، اثر عبدالرضا دریابیگی با قیمت ۷ هزار تا ۱۰ هزار پوند، اثری از شادی قدیریان با عنوان "استریو" از مجموعه عكسهای قاجاربا قیمت ۶ هزار تا ۸ هزار پوند،نقاشی دو لته‌ای فریده لاشایی با قیمت ۵ هزار تا ۷ هزار پوند،اثر ابوالقاسم سعیدی ۵ هزار تا ۷ هزار پوند،اثر فرهاد احرارنیا به قیمت ۵ هزار تا ۷ هزار پوند،اثری از خسرو حسن‌زاده از مجموعه نقاشی‌های تروریست به قیمت ۵ هزار تا ۷ هزار پوند، عكسی از بهمن جلالی با عنوان "تصویر خیال" با قیمت پایه ۴ هزار تا ۶ هزار پوند،اثری از رضا آرامش به قیمت ۴ هزار تا ۶ هزار پوند، اثر ركنی حائری‌زاده با عنوان "مارها و نردبان‌ها" با قیمت ۴ هزار تا ۶ هزار پوند، اثری از صادق تیرافكن به قیمت ۴ هزار تا ۵ هزار پوند و اثری از رضا درخشانی با قیمت ۳ هزار تا ۵ هزار پوند در این حراجی به فروش گذاشته خواهد شد..

در این فروش بزرگ آثاری از هنرمندان سوری و لبنانی نیز به فروش گذاشته خواهد شد كه برخی از ا ین آثارخطاطی‌های مدرن و آثار قدیمی مثل صفحه‌هایی از قرآن كریم است كه به خط كوفی مزین شده و مربوط به قرن ۹ و ۱۰ میلادی است.

این آثار پیش از این در موزه لوور پاریس به نمایش درآمده بود.

كمپانی ساتبی در حال حاضر در ۳۵ كشور مختلف جهان فعال است و مراكز اصلی آن در نیویورك و لندن واقع شده است.