پلیس انگلستان،یک مرد را که متهم به کشتار پنج زن روسپی در نزدیکی«ایپسویچ»است،بازداشت کرده اما پرونده همچنان رازهای ناگشوده ای دارد.

«تام استفانز»۳۸ ساله کارگر یک فروشگاه غذایی بود و در نزدیکی«فلیکس تاو»انگلیس بازداشت شد.

وی گفته با آدامز(یکی از قربانیان) ۱۸ ماه رابطه داشته است.یک سخنگوی پلیس بریتانیا اعلام کرد:مادامی که بررسی های قضایی در جریان است، اطلاعات دیگری درباره پرونده«استفانز»ارایه نخواهد شد.

جنازه«آدامز»۲۵ ساله که پانزدهم نوامبر۲۰۰۶ ناپدید شده بود، در حومه «ایپسویچ» پیدا شد.

پلیس،جنازه «تانیا نکول»۱۹ ساله را نیز هشتم دسامبر همان جاکشف کرد. وی از ۳۰ اکتبر ناپدید شده بود.

جنازه «آنلی آلدرتون» ۲۴ ساله، نیز دهم دسامبر پیدا شد و دوازدهم همان ماه پیکرهای «پائولا کلنل»۲۴ ساله و «آنت نیکولز»۲۹ ساله را کشف کردند.

پلیس در هفته های گذشته تلاش زیادی برای به دام انداختن قاتل روسپی ها به خرج داد و ۴۱۲ کارآگاه، و مامور مخفی به منطقه مورد نظر فرستاد.

پلیس بریتانیا بر این باور است که تمامی این زنان روسپی به دست یک نفر کشته شده اند وجنازه هایشان طی ده روز کشف شده است. گزارش ایسکانیوز می افزاید،یک روزنامه انگلیس برای ردیابی قاتل ۵۰۰ هزار دلار جایزه گذاشته است.پلیس می گوید تا کنون بیش از دو هزار تماس تلفنی برای ارایه اطلاعات در ارتباط با این جنایت ها داشته است.

از زمان ناپدید شدن نخستین قربانی در«ایپسویچ»و کشف جنازه او،تا کنون که شمار قربانیان به پنج نفررسیده توجه رسانه های بریتانیا معطوف این شهر کوچک شده است.