تا سه روز دیگر گروه هنرهای تجسمی "هفت نگاه" با نمایشگاه گروهی آثار بزرگان و جوانان ایران را در موزه هنرهای معاصر اصفهان برپا می‌کنند.

این نخستین‌باری است که هفت نگارخانه تهران - آریا، الهه، دی، گلستان، والی، هفت‌ثمر و ماه‌مهر -، در اقدامی هماهنگ با هدف تبادلات فرهنگی، خلق رویدادی هنری با رویکرد رونق‌بخشیدن به مقوله‌ی اقتصاد هنر و فروش آثار هنری به شهرستان‌ها می‌رود.

برگزاركنندگان اعلام كردند در این نمایشگاه ۵۶ اثر از ۵۶ هنرمند عرضه می‌شود که در بین آن‌ها آثاری از هنرمندانی چون ایران درودی، آیدین آغداشلو، سیدمحمد احصایی، گیزلا وارگا سینایی، پرویز کلانتری، محمدابراهیم جعفری، حسین محجوبی، محمد ترقی‌جاه، هانیبال الخاص، سیدمهدی حسینی، جلال شباهنگی، مکرمه قنبری و ... دیده می‌شود.

آن‌ها می‌خواهند شماری از آثار برجسته‌ی هنرمندان اصفهانی را نیز به این نمایشگاه فروش بیافزاید؛ آن‌ها بر این باورند كه این‌كار به طبع بر قدرت انتخاب خریداران اصفهان افزوده خواهد شد.

گران‌ترین اثر هفت نگاه در اصفهان به ایران درودی تعلق دارد اثری ۱۳۰ در۱۸۰ سانتی‌متری است كه یک‌صد میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

حداقل قیمت آثار این نمایشگاه نیز ۲۵۰ هزار تومان است تا همه اقشار جامعه قدرت خرید داشته باشند.

هفت نگاه تا ۲۲ آذر ۸۶ در اصفهان می‌ماند و از ۲۶ بهمن ماه سال جاری با فروش بزرگ سال برای دومین سال پیاپی به فرهنگ‌سرای نیاوران خواهد رفت.