كوروش شیشه‌گران، نمایشگاهی از آثار نقاشی خود را در كشورهای امریكا، انگستان و امارات متحده عربی برپا خواهد كرد.

كوروش شیشه‌گران هنرمند نقاش با تایید این خبر گفت: در نمایشگاه دوسالانه نقاشی جهان اسلام سه تابلو از آثارم به روی دیوار رفت و مسئولین نگارخانه‌ای در نیویورك، در بازدید از این آثار، از من دعوت كردند در نیویورك نمایشگاهی برگزار كنم.

وی افزود: زمانی كه نمایشگاهی در امریكا داشتم، آثارم در شهرهای مختلف امریكا به نمایش درآمد و به دنبال آن علاقه‌مندانی كه آثارم را دنبال می‌كردند، از من دعوت كردند تا درانگستان و دبی نیز نمایشگاه برپا كنم.

شیشه‌گران، نیویورك را پایتخت هنری دنیا عنوان كرد وگفت: نمایشگاه نقاشی هنرمندان ایرانی در نیویورك، امتیازی برای نقاشی ایران محسوب می شود تا بتوانند آثارشان را در پایتخت هنری جهان به نمایش بگذارند. بنابراین با توجه به این اهمیت،نهایت دقت خود را برای ارائه آثارم در این نمایشگاه خواهم داشت.

این هنرمند نقاش در ادامه درباره آثاری كه در این نمایشگاه‌ها ارائه خواهد كرد گفت: آثار دو سال اخیر را به همراه آثار جدید در این نمایشگاه‌ها به نمایش خواهم گذاشت.

وی افزود:مقدمات برپایی این نمایشگاه‌ها در حال انجام است و هنوز زمان دقیق برپایی آن‌ها مشخص نیست ولی نمایشگاه نیویورك به طور یقین تا اواخر امسال برپا خواهد شد.

كورش شیشه گران نقاش، گرافیست و معمار داخلی، دانش آموخته هنرستان هنرهای زیبای تهران و دانشكده هنرهای تزئینی (دانشگاه هنر) در رشته معماری داخلی است. او تا به حال در بیش از ۱۱ نمایشگاه انفرادی و بیش از ۷۰ نمایشگاه گروهی و بی‌ینال داخلی و خارجی حضور داشته است.

همچنین، هم‌اكنون نمایشگاهی از آثار كوروش شیشه‌گران با عنوان «خودنگاره‌ها» در نگارخانه خاك برپاست كه این نمایشگاه تا ۲ خردادماه ادامه دارد.

علاقه‌مندان برای بازدید از این آثار می‌توانند از ساعت ۴ تا ۲۰ به این نگارخانه واقع در خیابان شریعتی، دوراهی قلهك،خیابان بصیری، كوچه ژیلا، شماره یك مراجعه كنند.