نمایشگاه نقاشی‌های فیگوراتیو مدرن ندا هادی‌زاده امروز شنبه ۲۲ اردیبهشت در نگارخانه الهه افتتاح می‌شود.

روابط عمومی ماه مهر اعلام کرد قرار است حدود ۳۰ اثر از آثار منتخب هادی‌زاده که بین سال‌های ۸۱ تا ۸۵ طراحی شده‌اند، در نخستین نمایشگاه انفرادی او بر دیوارهای نگارخانه الهه نمایش داده شود.

هادی‌زاده درباره این نقاشی‌ها که در اندازه‌های یک متر مربع و ۱۰۰ در ۱۲۰ سانتیمتر تهیه شده‌اند، می‌گوید: "من در نقاشی‌هایم حالات انسانی و تجاربی را که از افراد مختلف کسب کرده‌ام به تصویر می‌کشم، این نقاشی‌ها در روند تکامل خود از سال ۸۱ تاکنون تغییراتی داشته‌اند. در روند این تغییر فرم‌های نقاشی‌ام خلاصه‌تر شده و به سمت مینی مالیستی‌تر شدن پیش رفته‌اند."

در آثار این هنرمند رنگ نقش خاصی ندارد: "در کارهای من رنگ‌ها خیلی کم و خلاصه هستند و بیش از یک یا دو رنگ در آنها دیده نمی‌شود، این رنگ‌ها برای آنچه می‌خواهم بگویم کافی است." ندا هادی‌زاده متولد ۱۳۵۸ تهران و کارشناس نقاشی است. او تاکنون در نمایشگاههای گروهی در نگارخانه‌های ماه، گلستان، آتشزاد و آفتاب شرکت کرده است.

نخستین نمایشگاه انفرادی هادی‌زاده از ۲۲ تا ۲۹ اردیبهشت در نگارخانه الهه برگزار می‌شود. علاقمندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از ساعت ۱۶ تا ۲۰ به خیابان آفریقا، خیابان گلفام، پلاک ۴۷، نگارخانه الهه مراجعه کنند.