حبیب‌الله صادقی مدیر كل دفتر امور هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از همه نقاشان به منظور شركت در هفتمین دوسالانه ملی نقاشی معاصر ایران دعوت كرد.

به نقل از روابط عمومی موزه هنرهای معاصر تهران،حبیب الله صادقی سرپرست موزه هنرهای معاصر تهران و مدیر كل دفتر امور هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت سی‌امین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و به منظور اتحاد و انسجام اسلامی از تمامی نقاشان دعوت كرد تا در هفتمین دو سالانه ملی نقاشی معاصر ایران شركت كنند.

‌هفتمین دوسالانه ملی نقاشی معاصر ایران با هدف فراهم ساختن زمینه نمایش تجربیات و دستاوردهای هنری نقاشان معاصر ایران به طور فراگیر، و با ارج نهادن به تلاش‌های خلاقانه نیروهای جوان و مستعد، بازخوانی و توجه ویژه به ارزش‌های ملی و هویت ایرانی در عرصه هنر نقاشی، ایجاد زمینه مناسب برای حضور سه نسل از نقاشان معاصر ایران و ارائه همزمان آثار آنان و تلاش برای شناسایی آثار نمونه به منظور شركت در مجامع هنری بین المللی برگزار می‌شود.

هفتمین دو سالانه ملی نقاشی معاصر ایران در دو گروه سنی تا ۴۰ سال و گروه سنی ۴۰ سال به بالا و در دو بخش موضوعی با عنوان های الف) ۱- ایران خانه ما ۲- اندیشه روشنایی و تاریكی در فرهنگ ایرانی ب)- بخش آزاد برگزار می شود.

هنرمندان می‌توانند در هر بخش حداكثر تصویر۳ اثر را برای انتخاب اولیه،به صورت لوح فشرده (با فرمت JPG با حجمی كوچكتر از ۲ مگابایت) به همراه پرینت مربوط حداكثر تا تاریخ ۸۶/۱۰/۱۵ به دبیرخانه دو سالانه واقع در خیابان كارگر شمالی،‌ جنب پارك لاله، موزه هنرهای معاصر تهران ارسال كنند.