حمید عسکری شب گذشته در تالار وزارت کشور به اجرای موسیقی پرداخت.

عسکری خواننده جوان حوزه پاپ ، نخستین و تنها تجربه خود در جشنواره موسیقی فجر را با حضور سه هزار مخاطب علاقه مند به موسیقی پاپ تجربه کرد در این کنسرت قطعات مختلفی از جمله تلافی، خاطره، بارون، بی تفاوت، بگو دوستم داری، باورف قسمت و ... اجرا شد.

لازم به توضیح است حمید عسکری موسیقی را از دوران نوجوان با فراگیری ساز گیتار شروع کرد و درادامه با فراگیری فنون آواز و سلفژ از "آربی بابومیان" فعالیت خود را ادامه داد. عسگری فعالیت حرفه ای موسیقی را از سال ۱۳۷۷ همراه گروه مهرگان در اصفهان شروع کرد و از سال ۱۳۸۳ با آلبوم «کما» خود را به طور مشخص به جامعه موسیقی پاپ معرفی کرد.

اعضا گروه حمید عسکری عبارتند از: نیما وارسته: کی بورد، حمید عسکری: خواننده، امید حجت: گیتار الکتریک، ایمان حجت: گیتار، رضا تاج بخش: گتار باس، همایون نصیری: پرکاشن، هومن غفاری: درامز، شاهین تراب احمدی: همخوان کی بورد.

● در حاشیه:

- در این کنسرت محمد حسین ایمانی خوشخو معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و احمدی مدیرکل دفتر موسیقی نیز حضور داشتند و حمید عسگری به اشتباه به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خیر مقدم گفت که باعث تعجب خبرنگاران و برخی از حاضرین سالن شد.

- محمدرضا گلزار هم در اواسط کنسرت وارد سالن شد که باعث برهم ریختن نظم شد.

- جالب بود که به خاطر پرتحرک بودن این کنسرت مردم متحیر بودند چه کنند!

- حمید عسکری به کرات از وزارت ارشاد به خاطر لطفش تشکر کرد این قدر که در انتها از حراست تمام ادارات هم تشکر کرد بجز حراست سالن وزارت کشور.