مجموعه تلویزیونی «دل خوش سیری چند» در ایام نوروز از تلویزیون پخش می‌شود.

سریال «دل خوش سیری چند» به تهیه كنندگی «حسن اكلیلی» و كارگردانی «مجید جوانمرد» در سیمای مركز اصفهان ساخته شده و قرار است در ایام نوروز از یكی از شبكه‌های تلویزیون پخش شود.

بنابر این گزارش، این مجموعه تلویزیونی در ۱۶ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای ساخته شده و علاوه بر نقش اول آن كه یك درشكه چی بومی است، بازیگرانی چون حسن اكلیلی، پوراندخت مهیمن، مرتضی كیوان داریان، شهریار دخانی در آن ایفای نقش كرده‌اند.

فیلمنامه سریال «دل خوش سیری چند» را «حسن مشكلاتی» نوشته و داستان آن در ایام نوروز می‌گذرد و در یك مجتمع مسكونی كه به دلیل كمبود محل اسكان و كثرت مسافر در اصفهان تعدادی مسافر از شهرهای مختلف كشور دور هم جمع می‌شوند كه این اختلاط فرهنگی باعث بروز اتفاقات تلخ و شیرینی می‌شود.

سایر عوامل دیگر این مجموعه عبارتند از: مدیر تصویربرداری: ابوالفضل اقوام كرباسی، صدابردار: حسین حجازی، مجری طرح و مدیر تولید: حسین خواجویی، دستیار اول كارگردان و برنامه ریز: ایرج رضایی، بازیگران: حسن اكلیلی، پوراندخت مهیمن، مرتضی كیوانداریان، سیف الله نامداری، شهریار دخانی، بیژن رافعی، سهیلا رفیعی، معصومه موسوی، هوشنگ بشارت، فروزان كربلایی و...