اولین میزگرد پنجمین دو سالانه مجسمه‌سازی معاصر تهران سه شنبه و چهارشنبه از ساعت ۴ تا ۶ بعد از ظهر در سالن اجتماعات موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می‌شود.

به نقل از روابط عمومی موزه هنرهای معاصر تهران، پنجمین دو سالانه مجسمه‌سازی معاصر تهران با هدف توسعه و ارتقای هنر مجسمه‌سازی برگزار و در آن ضمن به نمایش گذاشتن آثار هنرمندان‌، آخرین تلاشها و دستاوردهای هنرمندان مجسمه‌ساز معاصر كشور معرفی و مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.

به همین منظور روز سه شنبه ۱۳ آذر ماه از ساعت ۴ تا ۶ بعد از ظهر میزگردی با حضور امیر علی نجومیان، حمید شانس، احمد پاكتچی و مهرداداحمدیان با موضوع « نقد نشانه شناسی دو سالانه پنجم» و روز چهارشنبه ۱۴ آذر ماه از ساعت ۴ تا ۶ بعد از ظهر سخنرانی مهدی حجت با موضوع « مجسمه و ارزش‌های اجتماعی» در سالن اجتماعات موزه هنرهای معاصر برگزار می‌گردد.

بنا به همین گزارش پنجمن دو سالانه مجسمه‌سازی معاصر تهران از روز ۳۰ آبان ماه در ۹ گالری موزه هنرهای معاصر تهران با تم فضای ذهنی ‌«‌صلح ، زندگی و افق آینده » با ۱۱۲ اثر از ۱۰۵ هنرمند در بخش مسابقه و ۱۷ اثر از ۱۷ هنرمند مهمان افتتاح و تا تاریخ ۱۵ دی ماه ادامه دارد. به همین منظور مجسمه سازان و صاحب نظران در همایشی كه به صورت میزگرد و سخنرانی برگزار می‌شود از روز ۱۳ آذر ماه به بحث و بررسی در مورد این دو سالانه می‌پردازند.

یادآوری می‌شود علاقه‌مندان می‌توانند برای شركت در این همایش به موزه هنرهای معاصر تهران واقع در خیابان كارگر شمالی، جنب پارك لاله مراجعه یا جهت كسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۸۹۵۱۹۶۵ تماس حاصل كنند.