آناهیتا نعمتی در فیلم کوتاه "مثل همیشه" ساخته محمد حمزه‌ای ایفاگر نقش زن سرخپوش میدان فردوسی شد.

کارگردان فیلم "مثل همیشه" درباره اثر جدید خود گفت: "این فیلم برداشتی آزاد از زندگی واقعی زنی سرخپوش است که به امید دیدار معشوق به مدت ۳۰ سال هر روز به میدان فردوسی می آمد و ... در این فیلم کوتاه آناهیتا نعمتی ایفاگر نقش این زن است."

محمد حمزه ای درباره انتخاب این داستان برای ساخت فیلم کوتاه گفت: "به هر حال قصه دارای جذابیت های زیادی بود و همین جذابیت ها موجب شده تا به حال قصه ها و ترانه های بسیاری برای این زن گفته و سروده شود. البته من در این فیلم از اتفاقات زندگی این زن الهام گرفته و به شکل مستند به روایت زندگی او نپرداخته ام."

وی در پایان در خصوص حضور این فیلم در جشن خانه سینما گفت: "متاسفانه به دلیل طولانی شدن مراحل فنی نتوانستیم فیلم را به موقع برای حضور در جشن خانه سینما آماده کنیم." فیلم کوتاه داستانی "مثل همیشه" هشتمین تجربه فیلمسازی حمزه ای است که آن را به مدیریت فیلمبرداری مسعود سلامی به طریقه ۳۵ میلیمتری تولید کرده و فیلم را علی علویان صداگذاری و میکس می کند.

"مثل همیشه" بر اساس فیلمنامه مشترک لقمان خالدی و م. حمزه ای ساخته شده و نازنین مفخم آن را تدوین کرده است. سعید ملکان، مسعود شاهوردی و حمیدرضا صدری نیز طراح گریم، صدابردار و آهنگساز فیلم بوده اند. حمزه ای تاکنون دستیار کارگردان فیلم های "صحنه جرم ورود ممنوع" ابراهیم شیبانی، "جعبه موسیقی" فرزاد موتمن، "سکوت" محمدرضا آهنج و "تنهایی" حجت قاسم زاده اصل بوده است.