دومین نكوداشت پیشكسوتان هنر گریم با حضور مسوولان و مدیران خانه سینما و انجمن چهره پردازان برگزار شد.در دومین نكو داشت پیشكسوتان هنر گریم از دستاوردهای چهره پردازان این عرصه به منظور ارج نهادن به هنر پیشكسوتان هنر گریم و سینمای ملی قدردانی شد.

"سید ضیا الدین هاشمی"مدیر عامل خانه سینما در این مراسم ضمن قدردانی از فعالیت های انجمن چهره پردازان خانه سینما افزود: ارزش و نفرات اعضای انجمن چهره پردازان ایران و پیشكسوتان هنر گریم بیش از آن است كه بتوان تنها در یك نكوداشت آن را مطرح كرد ؛ اما در حال حاضر ما انتظار تحقق فعالیت های بزرگ و چشمگیرتری را این عزیزان داریم تا بتوانیم در طرح های آتی خود اولین كارگاه آموزشی خانه سینما را به گریم اختصاص می دهیم و آماده ایم تا این بخش را با قسمت های دیگر ویدیو افكت مرتبط كنیم.

وی افزود: اسفند ۸۴ بزرگداشت ۴ تن از هنرمندان پیشكسوت عرصه گریم است كه امیدوارم در اسفند ۸۵ با نمایش كارهای جدیدتر قدردان زحمات عزیزان بیشتری در این عرصه باشیم.

لازم به ذكر است، در ادامه این مراسم از فعالیت های برتر هنرمندانی كه در اولین نمایشگاه گریم به روایت عكس كه از تاریخ ۳۰ دی در بیست و چهارمین جشنواره فیلم فجر شركت كرده بودند ، قدردانی شد.

" عباس افشاریان" ،" مرتضی اردستانی"،" حمید رضا پور سهرابی"،" مهران روحانی "، " ایرج صفدری" ،" نوید فرح مرزی"،" جلال الدین معیریان"،" فرهنگ معیری" ،" نسیم اسدی" ،" فاطمه حاتم آبادی" ،" پروین نویدی" و" مسعود ولدبیگی" از جمله این افراد بودند كه در نهایت از فعالیت های "مسعود ولدبیگی" تقدیر شد.همچنین با حضور" فرهنگ معیری" از فعالیتهای" محمد رضا قومی" برای فیلم" خیلی دور خیلی نزدیك" قدردانی شد.

ایرج صفدری دیگر هنرمندی بود كه دردومین نكوداشت پیشكسوتان هنرگریم مورد تقدیر قرار گرفت وی با حضوری موفق در عرصه سینمای ایران با ۵۰ فیلم دارای آثاری چون سردار جنگل،‌‏حسن كچل، غریبه و سلطان قلبهاست.در پایان این مراسم جلال الدین معیریان از پرویز شكری به لحاظ حضور موفقی كه در سینمای ایران با فیلم هایی نظیر سفیر داشت تجلیل كرد.