به نقل از منابع خبری اینترنتی، این منظره‌ی رنگ و روغن كه در سال ۱۹۶۹ خلق شده، گران‌ترین شاهكار بخش آثار هنری امپرسیونیست و معاصر حراجی ویلای گریز باخ در برلین بود. در این حراجی در مجموع ۱۸ میلیون و ۱۰۰ هزار دلار ‌فروش داشت. هواداران تابلوی" خانه‌های كوریشر"، اثر ماكس پخشتاین نیز زیاد بودند، تا جایی كه این تابلو دو برابر رقم تخمینی‌اش یعنی یك میلیون و ۲۰۰ هزار دلار به یك مجموعه‌دار خصوصی آلمان فروخته شد.

تابلوی "خانه‌ی كوهستانی" اثر ارنست لودویگ كرشنر نیز از سوی یك مجموعه‌دار خصوصی آ‌لمانی به قیمت ۸۴۳ هزار و ۶۱ دلار به یك مجموعه‌دار خصوصی كانادایی فروخته شد.

علاوه بر تابلوی "منظره‌ای با ابرها"، ویلای گریز باخ تابلوی دیگری از ریشتر را با عنوان "مائو" به سه برابر برآورد اولیه، یعنی یك میلیون دلار به یك مجموعه‌دار خصوصی فروخت. چند تابلوی آبرنگ اثر "امیل نولد"، نیز با هواداران زیادی روبرو بودند. تابلوهای "‌لاله‌های صورتی" و "شكوفه‌های زرد" به بالاترین قیمت یعنی ۲۲۳ هزار و ۲۷۷ دلار به یك مجموعه‌دار خصوصی اهل جنوب آلمان واگذار شد. تابلوی "مهجورها" اثر ادوارد مونش به قیمت ۳۱۱ هزار و ۸۶۶ دلار به یك دلال اسكاندیناویایی فروخته شد. این درحالی است كه رقم تخمینی‌اش ۶۴ هزار و ۱۷۰ دلار بود.

در روز دوم این حراجی، تابلوی "طبیعت بی‌جان" آلكسای یاولنسكی، ۱۰۸ هزار و ۱۷۷ دلار، تابلوی بیوگرافی اثر كنراد كلاپهك، هزارو ۴۶۶ دلار به‌فروش رفت. اگرچه اكثر آثار هنری این حراجی مربوط به هنرمندان اروپایی بودند، اما فروش تابلوی "هارلی با كلاس" اثر "تام بلكول" فروش خوبی در این حراجی داشت. این تابلو كه تنها ۲۵ هزار و ۶۶۷ دلار قیمت‌گذاری شده بود، به مبلغ ۹۹ هزار و ۳۳۲ دلار حراج شد.