در این میان گالری سیحون كه روز شنبه ۱۷ تیرماه میزبان نمایشگاه انفرادی آثار نسرین یاوری است او تعدادی از آثار نقاشی خود را در فرم و فضاهای متفاوت به معرض نمایش مخاطبان گذارده است. این نمایشگاه تا ۲۲ تیر ماه ادامه دارد و علاقه مندان می توانند برای بازدید به خیابان وزرا، كوی چهارم، پلاك ۳۰ مراجعه كنند.

همچنین روژین شاهین پرتو روز چهارشنبه ۲۱ تیرماه تعدادی از تابلوهای خود را در گالری ثروت به مدت شش روز به نمایش می گذارد. گالری ثروت در خیابان جردن، بابك مركزی، اولین بن بست، دست چپ، شماره ،۳۵ طبقه همكف واقع است و مخاطبان می توانند از روز افتتاح ساعت سه تا هفت بعد از ظهر به این مكان مراجعه كنند.

سهیلا استادمحمدی نیز ۳۰ اثر خود را در گالری كمال الملك به معرض نمایش می گذارد. علاقه مندان می توانند برای بازدید از آثار وی به خیابان پاسداران، نبش گلستان سوم، پلاك یك، طبقه دوم از ساعت چهار تا هشت بعد از ظهر مراجعه كنند.

گالری نقش جهان از روز ۱۵ تیرماه میزبان آثار سفالینه های محمود كثیری است. مخاطبان می توانند برای بازدید از آثار سفال این هنرمند به نیاوران، خیابان مژده، خیابان محمود احمدزمانی، شماره ۵۹ مراجعه كنند. در گالری اثر نیز از ۱۶ تیرماه نمایشگاهی با عنوان «لوح محفوظ»متشكل از ۱۰ اثر امید بامداد به نمایش گذاشته است. این نمایشگاه تا ۲۲ تیرماه ادامه خواهد داشت و علاقه مندان می توانند برای بازدید به خیابان ایرانشهر، خیابان برفروشان، رو به روی خانه هنرمندان ایران، شماره ۱۳ مراجعه كنند.گالری ممیز خانه هنرمندان ایران از اول تا ششم مردادماه میزبان آثار محمد خوشرو خواهد بود. این نمایشگاه «از خلوت چیزها»نام دارد و ۲۷ قطعه عكس را كه به شكل انتزاعی تصویر شده اند در معرض تماشای مخاطبان قرار می دهد.