تاكنون برگزاری نمایشگاه پوشاك بهاره در ۳ نقطه تهران قطعی شده و طی دو روز آینده به طور كامل دراختیار متقاضیان قرار می گیرد. همچنین سه مكان دیگر برای برگزاری نمایشگاه درنظر گرفته شده است.

دبیر هیات عالی نظارت بر سازمان های صنفی، گفت: تاكنون برگزاری نمایشگاه پوشاك بهاره در سه منطقه انبار تابستانی واقع در خیابان خاوران با ۳ سالن، سالن ۱۰ متری واقع در تهرانپارس و مجموعه ورزشی شهید سعیدی در اتوبان شهید محلاتی قطعی شده و طی دو روز آینده این اماكن دراختیار متقاضیان قرار می گیرد.حسن فرجی سه مكان دیگر برای برگزاری نمایشگاه را شامل پارك ارم مشتمل بر دو بخش، ورزشگاه تختی و مركز نمایش های هوایی دانست و گفت: همچنین مكان های دیگری برای برگزاری نمایشگاه شناسایی شده بود كه به علت كمبود وقت برای نمایشگاه امسال آماده نمی شوند.

وی هدف از برگزاری نمایشگاه بهاره را حمایت از مصرف كننده دانست و گفت: كالاهایی كه در این مكان ها عرضه می شوند ابتدا قیمت گذاری شده و در طول برگزاری نمایشگاه نیز از سوی سازمان نظارت وبازرسی كنترل می شوند. كالاهای عرضه شده از كیفیت خوبی برخوردار بوده و متعلق به صنوف تولیدكننده است و از فروش اجناس خارجی در این نمایشگاه ممانعت می شود.

فرجی افزود: سعی می كنیم علاوه بر كیف و كفش و پوشاك، خشكبار و میوه را نیز با همكاری اصناف مربوطه عرضه كنیم. غرفه های موجود در محل هر نمایشگاه از طریق اتحادیه و بنا به شرایط بین صنوف مختلف تقسیم خواهد شد. همچنین مبنای قیمت غرفه ها براساس سال ۸۲ تعیین شده و به ازای هر مترمربع ۳۰ هزار تومان از غرفه داران وصول خواهد شد كه این هزینه شامل تحویل غرفه های آماده با میز و صندلی، حفظ امنیت غرفه ها و تبلیغات رایگان است.به گفته فرجی این نمایشگاهها احتمالا از ۱۰ اسفند به مدت ۱۰ روز برگزار می شود.

‌●فروش فوق العاده همزمان با نمایشگاه بهاره

فرجی همچنین با اشاره به برنامه ویژه اصناف برای عرضه كالا در روزهای پایانی سال گفت: فروش فوق العاده اصناف با تخفیف ۱۵ تا ۲۰ درصدی كالا همزمان با برگزاری نمایشگاه از پانزدهم اسفندماه آغاز می شود و تا پایان سال ادامه دارد.وی افزود: فروشگاه های بزرگ زنجیره ای مانند رفاه، شهروند و اتكا نیز اقدام به فروش فوق العاده اجناس خود در این ایام نموده و هماهنگی لازم با آنها صورت گرفته است.