این نمایشگاه از تاریخ ۲۹ مرداد تا نهم شهریورماه سالجاری در نگارخانه ی سوره شهر ساری برپا خواهد شد.آثار این مجموعه منتخبی از پوستر و نقاشی های خلق شده بین سال های ۱۳۸۰ تا ۱۳۸۵ هستند كه اكثرا با استفاده از نرم افزارهای دیجیتالی در تركیب با شیوه های نقاشی غیردیجیتالی خلق شده‌‏ اند.

به استثنای چند پوستر این مجموعه كه در نمایشگاه های وب ارائه شده اند ، بقیه آثار برای اولین بار است كه به نمایش گذاشته می شود. مضمون همه این پوسترها و نقاشی ها مذهبی بوده و با الهام از فرم های سنتی ، انتزاعی و تجریدی در تركیب با خطوط خوشنویسی و كوفی بنایی ، با بهره گیری از عناصر تزیینات معماری ایرانی -اسلامی ، خلق شده اند. این مجموعه قرار است كه تا پایان سال جاری در شهرهای مختلف كشور به نمایش گذاشته شود. "علی وزیریان" متولد سال ۱۳۳۹ در تهران و فارغ التحصیل رشته نقاشی از دانشكده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است.نخستین نمایشگاه انفرادی وزیریان در سال ۱۳۶۷ برگزار شده و تاكنون در بیش از ۵۰ نمایشگاه گروهی در زمینه نقاشی و گرافیك معاصر ایران شناخته شده است.

اولین نمایشگاه انفرادی وزیریان در سال ۱۳۶۷ برگزار شده است و تاكنون در بیش از ۵۰ نمایشگاه جمعی در زمینه نقاشی و گرافیك شركت داشته است.