نمایشگاهی از آثار خط و نقاشی به هنرمندی علی تن روز شنبه ۲۶ فروردین در گالری فرهنگسرای خانواده افتتاح می‌شود.در این نمایشگاه که با عنوان آیه های نور برگزار می شود، تعداد ۴۵ تابلو با موضوع بسم الله الرحمن الرحیم به سبک خط نقاشی برگزار می شود.

علی تن دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته نقاشی از دانشگاه تربیت مدرس است که بیش از هشتاد نمایشگاه گروهی و هشت نمایشگاه انفرادی برگزار کرده است. وی از سال ۷۲ به عنوان مدرس همکاری خود را با انجمن خوشنویسان و از سال ۶۸ با مراکز فرهنگی هنری و بیش از پانزده سال به فعالیت گرافیکی پرداخته است.

کسب مقام اول کشوری جمعیت هلال احمر در بندر انزلی، مقام سوم نقاشی دانشجویی کشور، مقام سوم دانشجویی اول نقاشان جانباز کشوری، مقام سوم نقاشی دانشجویی کشور و داوری چندین دوره از مسابقات در ردیف فعالیت های این هنرمند در سال های اخیر به شمار می رود.علاقمندان به آثار نقاشی علی تن می توانند برای بازدید به خیابان نارمک، میدان هلال احمر، خیابان گلستان، فرهنگسرای خانواده مراجعه کنند. زمان بازدید برای مخاطبان ۹ صبح تا پنج بعد از ظهر خواهد بود.

همچنین نمایشگاهی از آثار تذهیب و خط روز پنج شنبه ۲۴ فروردین در گالری شماره یک فرهنگسرای هنر افتتاح می شود. در این نمایشگاه صبا تهرانی و صدیقه قبادی آثار خط و تذهیب خود را مرکب از ۲۷ اثر در ابعاد مختلف ارائه داده اند. درونمایه این آثار شامل دین وعرفان است. این دو هنرمند پیش از این شرکت در چند نمایشگاه گروهی و انفرادی را تجربه کرده اند. علاقمندان برای بازدید می توانند به فرهنگسرای هنر واقع در خیابان شریعتی، خیابان جلفا مراجعه کنند.