آفتاب

خرید گوسفند زنده با قیمت روز دام زنده شهرداری تهرانگوسفند زنده را می‌توان به عنوان یکی از محبوب‌ترین حیوانات اهلی قلمداد کرد، که دامداران به پرورش و نگهداری آنها می‌پردازند.

در حال حاضر نیز گوشت گوسفند یکی از مهمترین منابع تامین غذای انسان به شمار می‌رود، که از نظر کیفیت و ارزش از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. به این خاطر پرورش و عرضه گوسفند زنده و بره می‌تواند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار باشد. به این دلیل مرکز دام زنده شهرداری برای رفع نیاز مردم دست به عرضه گوسفند، بره،گاو و گوساله و .. زده است. که عزیزان می‌توانند با مراجعه به این مرکز به خرید گوسفند بپردازند.

گوسفند چیست؟

ما در این بخش به ارائه اطلاعاتی درباره گوسفند چیست و همچنین متوسط وزن گوسفند زنده خواهیم پرداخت، تا شما بیشتر با این نوع حیوان اهلی آشنا شوید. در حال حاضر انواع مختلفی از گوسفند در سرتاسر جهان وجود دارد که هر کدام از این گوسفندها و بره‌ها دارای خصوصیات و ویژگی‌های ظاهری و بدنی خاصی هستند. گوسفندان به عنوان اولین حیوان اهلی در جهان شناخته می‌شوند. که انسان‌ها برای استفاده از پوست و گوشت آنها دست به پرورش و نگهداری از گوسفند را زدند. تا از این طریق علاوه بر رفع نیاز غذایی خود بتوانند، مشکل پوشاک خود را نیز برطرف کنند.
در حال حاضر با گذشت هزاران سال از اهلی کردن گوسفند انسان‌ها به پرورش دام و طیور مشغول هستند، تا بتوانند از این طریق نیاز های مختلف خود را برطرف کنند. اگر به صورت اجماعی به یک گوسفند یا بره زنده نگاه کنیم. خواهیم فهمید که تمامی اجزاء خارجی و درونی یک گوسفند دارای ارزش می‌باشد. و برای رفع نیازهای مختلف به کار می‌روند.

انواع نژاد گوسفند در ایران

ایران به عنوان یک کشور چهار فصل شناخته می‌شود. که دارای چندین نوع آب و هوای مختلف می‌باشد. و همین امر نیز باعث شده است تا نژادهای مختلفی بر اساس شرایط مختلف آب و هوایی در سراسر ایران وجود داشته باشند. که ما در مطالب قبلی نیز به بررسی گوسفند مغانی، گوسفند افشار، گوسفند کردی و … پرداختیم. تا شما بتوانید با مراجعه به این مطالب اطلاعات دقیقی را در رابطه با ظاهر و اندام نژاد گوسفندهای مختلف به دست بیاورید.

بهترین نژاد گوسفندان در ایران

همانطور که در بالا ذکر کردیم در ایران نژادهای مختلفی از دام و گوسفند وجود دارد. که هرکدام از این نژادها دارای تیپ ظاهری و تیپ اندامی خاصی هستند. در این بین تشخیص بهترین نژاد گوسفندان در ایران کار دشواری است. اما باید توجه داشت که به خاطر کیفیت گوشت که از درصد چربی کمتری برخوردار است و مزه خوبی نیز دارد. نژاد گوسفندان افشار، مغان و کردی از محبوبیت بیشتری در بین دامداران برخوردار هستند. این گوسفندان از نظر ظاهری نیز شکل و اندام زیبایی دارند و بسیار از دامداران برای پرورش و پروار بندی این نوع نژادهای گوسفند را انتخاب می‌کنند.

قیمت گوسفند زنده

از دیگر مباحثی که شما باید در مورد گوسفند و بره به آن توجه کنید. بحث و موضوع قیمت روز گوسفند زنده است. به این صورت که امروزه مراکز مختلفی به صورت غیر قانونی و غیر بهداشتی با قیمت‌های بسیار زیاد به عرضه گوسفند و بره زنده می‌پردازند. به این خاطر شما باید قبل از تهیه و خرید هر دام و طیوری به قیمت آن توجه داشته باشید، تا بتوانید با یک قیمت مناسب و عقلانی یک دام و طیور سالم و بهداشتی را تهیه و قربانی کنید. البته شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت سایر دام‌ها مانند قیمت بره زنده، قیمت گاو و گوساله زنده ، قیمت مرغ و خروس زنده با شماره‌های زیر تماس بگیرید.
09190341746
09195809043
البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که به دلیل شرایط اقتصادی بسیار ضعیف موجود در ایران. قیمت گوسفنده زنده دچار تغییرات و نوسانات بسیار زیادی می‌شود. به همین خاطر نمی‌توان به طور قطع گفت که قیمت گوسفند در حال حاضر چقدر است. به این خاطر شما می‌توانید در هر دقیقه و زمانیکه بخواهید با مشاورین ما تماس بگیرید، و از قیمت دام باخبر شوید.

قیمت گوسفند در تهران

تهران به عنوان بزرگترین شهر و پایتخت ایران شناخته می‌شود، که حدود 15 میلیون جمعیت دارد. و همین امر باعث شده است تا نیاز به غذا در این شهر نسبت به مناطق دیگر کشور ایران چند برابر شود. به همین دلیل مراکز کشتار و عرضه دام زنده شهرداری بسیار زیادی برای تامین گوشت قرمز تاسیس و راه اندازی شده‌اند. که در این بین مرکز کشتار دام زنده به عنوان یکی از بهترین و بهترین مرکز عرضه دام در تهران شناخته می‌شود که شما می‌توانید با مراجعه به آن به تهیه و قربانی کردن دام و طیور بپردازید.
امروزه به دلیل شرایط اقتصادی بسیار شکننده ایران نمی‌توان به صورت دقیق گفت که قیمت دام زنده در تهران چقدر است. اما در شهر تهران به دلیل بزرگ بودن شهرداری‌ها برای جلوگیری بیشتر از نوسانات قیمت گوسفند دست به عرضه قیمت زده‌اند. تا افراد و مراکز کشتار مجاز بر اساس این قیمت به عرضه گوسفند و بره بپردازند. در این بین مرکز کشتار دام زنده یکی از معتبرترین مراکز عرضه گوسفند و دام در تهران به شمار می‌رود، که شما می‌توانید با مراجعه به آن بر اساس قیمت شهرداری تهران به خرید دام زنده بپردازید.

قیمت گوسفند زنده در سایر شهرها

شهرهای دیگری نیز هستند که به دلیل موقعیتی که دارند میزان مصرف گوشت در آنها بسیار زیاد است. به طور مثال شهر قم و شهر مشهد به عنوان دو شهر مذهبی ایران شناخته می‌شوند،که در طول سال میلیونها زائر ایرانی و خارجی برای زیارت به آنجا مراجعه می‌کنند. این امر باعث می‌شود تا برای برآورده شدن حاجات خود به قربانی کردن گوسفند بپردازند. به این دلیل در این شهرها نیز شهرداری‌ها برای جلوگیری از افزایش و کاهش قیمت گوسفنده زنده، دست به عرضه قیمت دام زنده می‌زنند. تا زائرین و مسافران بدون مشکل و با قیمت مشخص شده بتوانند با مراجعه به مراکز عرضه دام. به خرید گوسفند بپردازند.

خرید گوسفند

خرید گوسفند به عنوان یکی از دغدغه و مشکلات افرادی که به دنبال دام زنده سالم و بهداشتی هستند تبدیل شده است. زیرا در حال حاضر مراکز مختلف عرضه دام زیادی به صورت غیر بهداشتی و ناسالم به عرضه انواع دام زنده می‌پردازند. و ما نیز برای حل مشکل خرید دام زنده همشهریان خود دست به تاسیس مرکز عرضه گوسفند زنده sheep98.com ‌زده‌ایم تا شما عزیزان بتوانید با مراجعه به چنین مرکز بهداشتی و مطمئنی به خرید گوسفند و دام بپردازید.

فروش دام زنده در تهران

تهران یکی از مهمترین مراکزی می‌باشد، که مصرف گوشت قرمز در ان سرانه بالایی دارد. به این خاطر مراکز فروش دام و طیور زیادی وجود دارند، که به عرضه انواع گوسفند، بره زنده، گاو و گوساله زنده می‌پردازند. در این بین تنها مرکز فروش دام زنده معتبر در تهران ما هستیم. که به صورت عمده و خرده به فروش انواع دام و طیور می‍‌پردازیم. تا دامداران و کسانی که به دنبال قربانی گوسفند و سایر دام هستند، بتوانند با مراجعه به این مرکز کشتار به خرید گوسفند و دام زنده بپردازند.
ما در مرکز کشتار خود به عرضه انواع نژاد گوسفند پرداخته‌ایم. تا کسانی که به دنبال خرید گوسفند زنده هستند. بتوانند با مراجعه به چنین مکانی به خیال راحت به خرید دام و طیور بپردازند. زیرا در این مکان گوسفندان به صورت بهداشتی و کاملا سالم عرضه می‌شود.