آفتاب

کی‌روش به ایران تخفیف ویژه می‌دهدخبرورزشی نوشت: کارلوس کی‌روش برای این که باز هم با ایران به جام جهانی برود حاضر است به فدراسیون فوتبال تخفیف ویژه بدهد.

به طور طبیعی نام کارلوس کی‌روش برای حضور در تیم ملی ایران اینروزها بیشتر شنیده می‌شود. تاج نام او را قبل از انتخابات بر سر زبان‌ها آورده بود و بازیکنانی مثل مهدی طارمی هم موافق حضور این مربی هستند هرچند که کارلوس مخالفان سرسختی هم دارد.

در این ارتباط شنیدیم کارلوس کی‌روش برای این که سومین بار با ایران به جام جهانی برود و آخرین جام جهانی خود را تجربه کند، حاضر است به فدراسیون فوتبال تخفیف ویژه بدهد و با رقمی پائین سرمربی ایران و جانشین اسکوچیچ شود. البته اگر قرار به حضور او باشد طبعا فدراسیون باید کل پول اسکوچیچ را پرداخت کند و این مساله وقتی سخت‌تر جلوه می‌کند که بدانیم پول ویلموتس هم باید در موعد مقرر پرداخت شود و فدراسیون نمی‌تواند همه این پولها را بدهد مگر این که باز هم منابع دیگری پول سرمربی تیم ملی را تامین کنند که آن هم دردسرهای خاص خود را دارد و هیچ بعید نیست ماجرای گل گهر و پول قرارداد ویلموتس تکرار شود. هر چه هست کی‌روش برای رسیدن دوباره به نیمکت تیم ملی آماده هرگونه همکاری است.