آفتاب

مراسم روز دانشجو با حضور رئیس جمهور در دانشگاه صنعتی شریف آغاز شدرییس جمهور به مناسبت روز دانشجو و برای دیدار با استادان و دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف در این دانشگاه حضور یافته است، از نمایشگاه دستاوردهای فناورانه مرکز نوآوری شریف بازدید کرد.

ایرنا: سید ابراهیم رییسی روز سه شنبه به مناسبت شانزدهم آذر، روز دانشجو با دعوت تشکل‌های دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف و برای دیدار جداگانه با اساتید و دانشجویان در این دانشگاه حاضر شد.

رییس جمهور پس از حضور در دانشگاه صنعتی شریف از نمایشگاه دستاوردهای فناورانه مرکز نوآوری‌های شریف که با شعار پیشران نوآوری؛ تجلی خودباوری در این دانشگاه برپا شده است، بازدید و با نخبگان، تیم‌های پژوهشی و  شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه گفت و گو کرد.

آیت الله رییسی در بدو ورود به دانشگاه به مقام شهدای شامخ شهدای دانشگاه صنعتی شریف ادای احترام کرد.

رییس جمهور به دعوت پنج تشکل بزرگ دانشجویی در دانشگاه صنعتی شریف حضور یافته است.

در نامه دبیران کل پنج تشکل دفتر تحکیم وحدت، اتحادیه جامعه اسلامی، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان و اتحادیه جنبش عدالت‌خواه دانشجویی و بسیج دانشجویی به رییس جمهور که روز گذشته منتشر شد، آمده است: جایگاه تحول‌خواهانه دانشجو در فضای سیاسی اجتماعی جامعه بر کسی پوشیده نیست و تاثیر مستقیم آنان در آینده‌سازی جمهوری اسلامی غیرقابل انکار است.

گفت و گوی مستمر با دانشجویان دغدغه‌مند انقلابی بی‌شک می‌تواند یاری دهنده دولت سیزدهم در ادامه مسیر خود در راستای تحقق آرمان‌های حقیقی انقلاب اسلامی و تعالی جمهوری اسلامی باشد.
وبگردی